school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Atstovas ryšiams su visuomene

Pozicija:
Atstovas ryšiams su visuomene (vyr. specialistas)
Adresas:
208 kab., Utenio a. 4, Utena
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas:
+370 389 48341
Mobilusis telefonas:
+370 616 24713
Siųsti el.laišką
Įvairi informacija:

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ATSTOVO RYŠIAMS SU VISUOMENE (VYRIAUSIOJO SPECIALISTO) PAREIGYBĖS APRAŠYMAS


FUNKCIJOS
1. Rengia ir teikia pasiūlymus su viešaisiais ryšiais susijusiais klausimais.
2. Organizuoja susitikimus, konferencijas ir kitus panašaus pobūdžio su viešaisiais ryšiais susijusius renginius arba prireikus koordinuoja susitikimų, konferencijų ir kitų panašaus pobūdžio su viešaisiais ryšiais susijusių renginių organizavimą ir juose dalyvauja arba prireikus koordinuoja dalyvavimą juose.
3. Rengia su viešaisiais ryšiais susijusius dokumentus arba prireikus koordinuoja su viešaisiais ryšiais susijusių dokumentų rengimą.
4. Rengia viešųjų ryšių priemones ir įgyvendina arba prireikus koordinuoja viešųjų ryšių priemonių rengimą ir įgyvendinimą.
5. Rengia ir teikia informaciją su viešaisiais ryšiais susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su viešaisiais ryšiais susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
6. Apdoroja su viešaisiais ryšiais susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su viešaisiais ryšiais susijusios informacijos apdorojimą.
7. Rengia Utenos rajono savivaldybės mero, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo bei Utenos rajono savivaldybės administracijos padalinių vadovų proginius sveikinimus ir kalbas.
8. Analizuoja ir sistemina Utenos rajono savivaldybės socialinių tinklų paskyrų turinį, sistemina gautus gyventojų pasiūlymus, pageidavimus, pastabas.
9. Fotografuoja, sistemina, archyvuoja nuotraukas, filmuotą medžiagą apie Utenos rajono savivaldybės administracijos ir Utenos rajono savivaldybės administracijos padalinių veiklą, institucijoje vykstančius įvykius ir kitus svarbius momentus.
10. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su įstaigos veikla susijusius pavedimus.


SPECIALIEJI REIKALAVIMAI
1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
1.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.2. studijų kryptis – filologija pagal kalbą (diplome nurodant konkrečią kalbą);
1.3. studijų kryptis – komunikacija;
arba:

1.4. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.5. darbo patirtis – viešųjų ryšių patirtis;
1.6. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

2. Atitikimas kitiems reikalavimams:
2.1. gebėti dirbti su kompiuterinėmis programomis.

 


_______________

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041