school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Kviečiame susipažinti su Utenos rajono savivaldybės 2020 m. Socialinių paslaugų plano projektu

Kviečiame susipažinti su Utenos rajono savivaldybės 2020 m. Socialinių paslaugų plano projektu. Pastabas ir pasiūlymus prašome teikti iki 2020-04-20 Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriui,  el. paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..  Telefonas pasiteirauti 8 (389) 64045.

Utenos rajono savivaldybės 2020 m. Socialinių paslaugų plano projektas

Informacija apie būsto ir gyvenamosios aplinkos pritaikymą žmonėms su negalia 2019 metais

Būsto ir gyvenamosios aplinkos pritaikymas neįgaliesiems vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019 m. vasario 19 d. įsakymu Nr. A1-103 „Dėl Būsto pritaikymo neįgaliesiems tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintu Būsto pritaikymo neįgaliesiems tvarkos aprašu, o vaikams su sunkia negalia – vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. A1-365 „Dėl Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintu Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašu. Utenos rajono savivaldybės teritorijoje  gyvena nemažai neįgaliųjų, turinčių judėjimo negalią, todėl fizinės aplinkos pritaikymas yra būtina sąlyga atkurti žmogaus su negalia fizinį, dvasinį ir ekonominį savarankiškumą.

Skaityti daugiau

Kompleksinės paslaugos vaikui ir šeimai krizių centre turi būti teikiamos visą parą

Nuo šių metų sausio 1 dienos įsigaliojus Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimams, priimant sprendimus ar imantis bet kokių veiksmų, susijusių su vaiku, visų pirma bus atsižvelgiama į vaiko prigimtinę teisę augti biologinėje šeimoje ir išsaugoti giminystės ryšius. Pagrindinis dėmesys skiriamas šeimų stiprinimui ir visų reikalingų pagalbos priemonių ir paslaugų teikimui.

Skaityti daugiau

Utenos ligoninėje įteiktas pirmas naujagimio kraitelis

2020 01 03 ligoninePirmąją šių metų dieną Utenos ligoninėje gimusi mergaitė, kurią tėveliai planuoja pavadinti Elija, jau gavo Utenos rajono savivaldybės administracijos skirtą naujagimio kraitelį. Sveikiname tėvelius ir džiaugiamės, jog ir kitų pas mus gimusių mažųjų pacientų lauks toks kraitelis.

Skaityti daugiau

Socialiniams darbuotojams – didesnės algos

Utenos rajono socialinių paslaugų srities darbuotojai, finansuojami savivaldybės biudžeto lėšomis, artėjančias Kalėdas sutiks džiugesne nuotaika ir storesnėmis piniginėmis. Nuo lapkričio mėnesio jų darbo užmokestis vidutiniškai padidintas 20 proc., arba 100–110 Eur atskaičius mokesčius. Tokį sprendimą patvirtino Utenos rajono savivaldybės taryba lapkričio 28 d. vykusiame tarybos posėdyje.

Skaityti daugiau

  • 1
  • 2

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041