school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Sėkmingai užbaigtas Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo projektas

2020 03 05 interegInterreg Latvija Lietuva logoVasario 28 d. įvyko V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto Nr. LLI-082 „Sinerginės saugumo platformos sukūrimas Rytų Latvijos ir Lietuvos pasienyje / SYNERGY FOR SECURITY“ paskutinis darbo grupės susitikimas.

Susitikimo metu aptarti įgyvendinto projekto uždaviniai, įvykdytos veiklos ir rezultatai, pasidalinta gerąja patirtimi, padėkota visiems projekto dalyviams. Projekto dalyviai vieni kitiems palinkėjo ir ateityje bendradarbiauti sprendžiant nusikalstamumo abipus Rytų Latvijos ir Lietuvos sienos viešojo saugumo ir nelegalios imigracijos klausimus.

Skaityti daugiau

Viešose erdvėse veiks daugiau vaizdo stebėjimo kamerų

Interreg Latvija Lietuva logoSaugesnės Utenos miesto viešosios erdvės, greitesnis bei efektyvesnis incidentų išaiškinimas – tokius iššūkius Utenos rajono savivaldybės administracija iškėlė dar 2017 m. Tuo tikslu pradėto įgyvendinti V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto Nr. LLI-082 „Sinerginės saugumo platformos sukūrimas Rytų Latvijos ir Lietuvos pasienyje/SYNERGY FOR SECURITY“ darbai 2020 m. eina į pabaigą.

Skaityti daugiau

Baigiamoji V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos konferencija

2019 12 16 interegInterreg Latvija Lietuva logo2019 m. gruodžio 12 d. Silene (Latvija) įvyko baigiamoji V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto Nr. LLI-082 „Sinerginės saugumo platformos sukūrimas Rytų Latvijos ir Lietuvos pasienyje/SYNERGY FOR SECURITY“ konferencija, kurioje dalyvavo Lietuvos ir Latvijos projekto partneriai, kviestiniai svečiai. Pagrindinis projekto tikslas buvo sukurti sinerginę saugumo platformą Rytų Latvijos ir Lietuvos pasienyje.

Skaityti daugiau

2019 m. spalio 21 d. Susitikimas su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku

Interreg Latvija Lietuva logo

2019 10 212019 m. spalio 21 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas susitiko su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Vytautu Vaiškūnu.  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas pirmiausia padėkojo už glaudų savivaldybės bei komisariato bendradarbiavimą ir įteikė merui albumą „Lietuvos policijai – 100. Praeitis, dabartis, ateitis", išleistą 2018 m., minint Lietuvos policijos šimtmetį. Tai – 215 psl. apimties knyga, kurioje nuotraukų ir teksto pagalba patraukliai papasakota Lietuvos policijos istorija, Lietuvos policijos gimimas 2018 m. ir atgimimas 1990 m., tarpukario įvykiai, policijos struktūra ir raida, tarptautiniai ryšiai, nepamirštas pareigūnų laisvalaikis, sporto pasiekimai, tradicijos, pristatomi sunkiausi, didžiausio atgarsio sulaukę nusikaltimai, kalbama apie Lietuvos ateities policiją. Albume rašoma: „XX a. du kartus – 1918-aisiais ir 1990-aisiais – buvo atkuriama nepriklausoma Lietuvos valstybė, ir abu kartus būtent mūsų policija tapo patikimiausia ir svarbiausia Lietuvos valstybingumo gynėja ir saugotoja".

Skaityti daugiau

„SYNERGY FOR SECURITY“ 19, 20

Interreg Latvija Lietuva logo

19 epizodas. Už šaunamojo ginklo įsigijimą, nešiojimą, gabenimą, naudojimą apsvaigus nuo alkoholio gresia piniginė bauda iki trijų šimtų penkiasdešimt eurų arba šaunamojo ginklo įsigijimo, laikymo ir nešiojimo teisių atėmimas iki trejų metų. 
https://latlit.eu/19-epizodas-asmeniniu-daiktu-laikymas-synergy-for-security/
20 epizodas. Jei žinote apie nelegalią prekybą apmokestinamomis prekėmis, paskambinti policijai! Valstybės policija 2018 metais pradėjo 153 baudžiamuosius procesus dėl neteisėto alkoholinių gėrimų gaminimo, laikymo ir gabenimo, surašyti 1292 administraciniia protokolai, [aimta 83 003 litrai alkoholinių gėrimų.

Skaityti daugiau

„SYNERGY FOR SECURITY“ 17, 18

Interreg Latvija Lietuva logo

 Projekto „SYNERGY FOR SECURITY“ informacinės kampanijos „Jei matai – netylėk!“ metu buvo pradėtas trumpametražinių filmų kūrimas, siekiant kreiptis į gyventojus tiek socialiniuose tinkluose, tiek pasitelkus socialinius stendus. Pirmuose trumpažiniuose filmuose šalia Daugpilio profesionalaus teatro ir Kraslavos mėgėjų teatro aktorių į vaidmenis įsijautė srities profesionalai – VP Latgalos regioninės valdybos darbuotojai. Ir reikia pripažinti – jiems tai pavyko puikiai!
17 epizodas. Pasienio zonos režimas vandens telkiniuose. Būnant pasienio vandenyse privalu turėti: pasą arba tapatybės kortelę, specialų leidimą, laivo registracijos pažymą, pasienio apsaugos suderinimą (prie ES išorinės sienos). 
https://drive.google.com/file/d/1irE_Qil8PnD8jwtXqYDYlev_ODNQLv02/view

Skaityti daugiau

„SYNERGY FOR SECURITY“ 12, 13, 14, 15, 16

Interreg Latvija Lietuva logo

Projekto „SYNERGY FOR SECURITY" informacinės kampanijos „Jei matai – netylėk!" metu buvo pradėtas trumpametražinių filmų kūrimas, siekiant kreiptis į gyventojus tiek socialiniuose tinkluose, tiek pasitelkus socialinius stendus. Pirmuose trumpametražiniuose filmuose kartu su Daugpilio profesionalaus teatro ir Kraslavos mėgėjų teatro aktorių vaidino ir srities profesionalai – VP Latgalos regioninės valdybos darbuotojai. Ir reikia pripažinti – jiems tai pavyko puikiai! 
12 epizodas. Aplinkos užteršimas. Oro, sausumos, miškų ar vidaus vandenų teršėjas yra baudžiamas nuo septynių šimtų eurų bauda iki nusikaltimui įvykdyti naudojamų transporto priemonių konfiskavimo. Jei jūs matote, kaip teršiama gamta, fotografuokite, filmuokite, praneškite! Vaizdo įrašas >>>

Skaityti daugiau

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041