school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Į atidarytą mobilų patikros punktą Utenoje atvyksta pirmieji pacientai

2020 03 25 mobilus punktasŠiandien, kovo 25 d., darbą Utenoje pradėjo mobilus koronoviruso patikros punktas. Kaip informavo punkto koordinatorius, pirmieji užsiregistravę patikrai – devyni Utenos apskrities gyventojai.

Primename, kad mobilus punktas atidarytas „Utenio“ stadione (Užpalių g. 100). Atvykti į punktą galima tik savu automobiliu. Tvarką punkto prieigose palaiko ir pirmieji pacientus pasitinka Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė bei vedėjos pavaduotojas Mindaugas Brazauskas. Jiems talkina savanoriai – Lietuvos šaulių sąjungos Utenos apskrities plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės šauliai.
Šiandien punktas dirbs trumpiau – iki 19 val. Kitomis dienomis punkto darbo laikas – nuo 8 val. iki 20 val.
Prieš atidarymą su punkto pasirengimu priimti pirmuosius pacientus domėjosi Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, mero patarėjas Henrikas Zabiela. Apžiūrėjus teritoriją, patalpas medikams, pasikalbėjus su stadiono atstovais buvo nutarta pasirūpinti didesniu patikros vietos apšvietimu, kad punkto darbuotojai be problemų galėtų paimti tepinėlius ir vakare.
Punkto darbo pradžia taip pat domėjosi VšĮ Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, kiti Utenos rajono savivaldybės administracijos specialistai, atsakingi už punkto įkūrimą ir veiklą.
Plačiau susipažinti, kaip elgtis prieš skambinant karštąja linija trumpuoju telefono numeriu 1808 ir vykstant į mobiliuosius punktus, galima čia: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/zalia-sviesa-prades-veikti-mobilios-tyrimu-del-covid-19-paemimo-vietos.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041