school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Utenos apskrityje nustatytas užsikrėtęs COVID-19 asmuo – Utenos miesto gyventojas

Informuojame, kad Utenos apskrityje užfiksuotas susirgimo koronavirusu (COVID- 19) atvejis. Tai – Utenos miesto gyventojas, dirbantis Aknystos socialinės globos namuose. Kaip buvo išsiaiškinta, gyventojo mažametis vaikas lanko Utenos vaikų lopšelį-darželį „Želmenėlis“.
Šiuo metu užsikrėtęs gyventojas yra izoliuotas, jo šeimos nariai yra sveiki, bet taip pat izoliavosi. Visi kiti asmenys, turėję kontaktą su užsikrėtusiuoju, yra saviizoliacijoje. Šeimos nariai ir kontaktiniai asmenys yra tiriami, jiems paimtas COVID-19 tepinėlis.


Informuojame, kad vaikų lopšelio-darželio patalpos yra dezinfekuotos, taip pat dezinfekuota ir daugiabučio, kuriame gyvena užsikrėtęs asmuo, laiptinė. Atkreipiame dėmesį, kad gyventojas izoliavosi ne savo daugiabučio bute.
COVID-19 susirgimas gyventojui yra nustatytas ne Utenos mobiliame patikros punkte, o profilaktinių tyrimų metu. Simptomų užsikrėtęs gyventojas šiuo metu neturi, vykdoma epidemiologinė diagnostika.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041