school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Užpalių seniūnija karantino metu tiesia pagalbos ranką vienišiems ir skurstantiems žmonėms

2020 04 02 uzpaliaiUžpalių miestelio bei aplinkinių kaimų gyventojai paskelbto karantino dėl COVID-19 pandemijos laikosi drausmingai. Miestelis atrodo lyg išmiręs, nebent užpaliečius pasirodyti viešumoje prispiria neatidėliotini reikalai.
Utenos rajono savivaldybės administracijos Užpalių seniūnijos seniūnas Eugenijus Keraminas automobiliu aplankė beveik visus seniūnijos kaimus ir per garsiakalbį priminė jų gyventojams, kaip reikia laikytis karantino taisyklių.

Skaityti daugiau

Svarbi informacija dėl Utenos rajono savivaldybės darbo

DĖMESIO!

Nuo 2020 m. kovo 16 d. 00.00 val. visoje šalyje paskelbus karantiną, Utenos rajono savivaldybės administracijos darbas organizuojamas tik nuotoliniu būdu - asmenys savo prašymus ar gauti informaciją galės teikti el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. bei kitais viešai www.utena.lt skelbiamais el. pašto adresais bei skambinant www.utena.lt svetainės skiltyje „Kontaktai“ nurodytais telefono numeriais. Dėl būtinų paslaugų (pvz., leidimo laidoti, socialinių išmokų ir pan.) suteikimo sąlygų kreiptis tel. (8 389) 64041.

Skaityti daugiau

Karantino laikotarpiu stabdoma naudinga visuomenei veikla

Vadovaujantis Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymu, Utenos rajono savivaldybės administracija, teikdama piniginę socialinę paramą, turi teisę darbingus nedirbančius ar nesimokančius darbingo amžiaus asmenis, gaunančius piniginę socialinę paramą ir nedalyvaujančius aktyvios darbo rinkos politikos priemonėse ir (ar) savivaldybės administracijos parengtoje užimtumo didinimo programoje, pasitelkti visuomenei naudingai veiklai atlikti.

Skaityti daugiau

Koronaviruso iššūkiai: nauji poreikiai diktuoja naujų pareigų būtinybę

Nuo kovo 25 d., galutinai nustačius grįžusių iš užsienio asmenų 14 dienų izoliacijos sąlygas, kai grįžusieji, pasirašę pasižadėjimą, gali izoliuotis ir savo pasirinktose vietose, savivaldybės buvo įpareigotos atsivežti tuos savo rajono gyventojus, kurie neturi nuosavo transporto ir negali savarankiškai grįžti namo. Grįžtančių iš užsienio uteniškių atvežimą į Uteną koordinuoti buvo paskirtas jaunas teisininkas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyr. specialistas Dovydas Datenis.

Skaityti daugiau

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041