school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

DĖMESIO!

Nuo kovo 25 d. savivaldybės buvo įpareigotos atsivežti iš Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos tuos savo rajono gyventojus, kurie, grįžę iš užsienio, neturėjo nuosavo transporto ir negalėjo savarankiškai grįžti namo. Grįžtančių iš užsienio uteniškių atvežimą į Uteną koordinuoti buvo paskirtas Utenos rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyr. specialistas Dovydas Datenis.

Skaityti daugiau

Panevėžio apskrities VMI Utenos padalinyje atnaujintas tiesioginis aptarnavimas

VMI logoPanevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Panevėžio AVMI) informuoja, kad švelninant šalyje paskelbto karantino sąlygas, nuo birželio 3 d. tiesiogiai atvertas gyventojų aptarnavimo padalinys Utenoje.
Atsižvelgiant į galiojančias COVID-19 prevencijos darbo vietose rekomendacijas, aptarnavimo padalinyje laikinai ribojamas klientų srautas - atvykti numatytu laiku gali tik iš anksto telefonu užsiregistravę gyventojai. Registruotis apsilankymui Utenos padalinyje gyventojai gali telefonu: (8 389) 63737.

Skaityti daugiau

Utenos mobilus patikros punktas – naujoje vietoje

Informuojame, kad Utenos mobilus punktas nuo birželio 2 d., perkeltas į naują vietą. Iš „Utenio“ stadiono, kuriame šiuo metu jau vyksta treniruotės, kiti sporto užsiėmimai, punktas perkeltas  į šalia stadiono esančią automobilių stovėjimo aikštelę.
Mobilaus punkto adresas išlieka tas pats: Užpalių g. 100, Utena. Privažiavus sankryžą šalia „Utenio“ stadiono, dabar reikia sukti ne į kairę, Užpalių pusėn, o važiuoti tiesiai, į Sudeikių pusę apie 150 metrų. Apie kairėje pusėje esantį patikros punktą įspėja prie įvažiavimo į automobilių aikštelę esantys plakatai ir ženklai.
Visiems, atvykstantiems pasitikrinti į mobilų patikros punktą, linkime stiprios sveikatos ir tik neigiamų atsakymų.

DĖMESIO!

Situacijai dėl COVID-19 viruso normalizuojantis ir kasdien fiksuojant vis mažiau naujų užsikrėtimų atvejų, nuo šios savaitės informacija apie Utenos mobiliame patikros punkte paimtus tepinėlius, gautus teigiamus ir neigiamus atsakymus, savivaldybės suteiktose patalpose izoliacijoje esančių asmenų, susirgusiųjų ir pasveikusiųjų skaičius bus teikiama kartą per savaitę.
Atsiradus galimiems išskirtiniams COVID-19 plitimo atvejams informacija apie tai bus teikiama nedelsiant.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041