school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

„Ko reikia, jog Utena taptų patraukliu miestu jaunimui?”

jaunimo2022 m. kovo 29 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko Jaunimo biuro, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) inicijuotas renginys tema – „Ko reikia, jog Utena taptų patraukliu miestu jaunimui?”. Diskusijos metu dalyvavo jauni žmonės iš įvairių nevyriausybinių organizacijų, bei Utenos jaunimo reikalų tarybos nariai Vitalijus Šeršniovas, Eglė Zarankaitė, Marijus Kaukėnas. Renginio metu jaunimas pristatė savo idėjas, kurios, jų manymu, padėtų Utenos miestui tapti patrauklesne vieta jaunimui. Diskusijos metu buvo išklausytos visų pusių įžvalgos ir idėjos. Jaunimo atstovai išreiškė poreikį stiprinti jaunimo erdvių veiklą Utenos mieste ir jaunimo įtraukimą į sprendimų priėmimą.

Diskusijų metu išryškėjusios idėjos sutapo su šiemet minimų Jaunimo metų pagrindine tema – jaunimo įgalinimas. Siekdamas atskleisti šią temą Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (JRD) kartu su partneriais numatė 4 tikslus: pasiekti jaunus žmones, kurie anksčiau nebuvo pasiekti ir informuoti juos apie galimybes nacionaliniu ir ES lygmeniu; pastebėti ir dalytis gerąja praktika ES jaunimo politikos ir ES programų įgyvendinimo srityje; skatinti jaunimo organizacijų ir jaunimo aktyvumą; plėtoti jaunimo ir sprendimų priėmėjų dialogą temomis, kuriuos liečia jaunimą.

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041