school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

UTENOS RAJONO JAUNIMO ORGANIZACIJŲ IR SU JAUNIMU DIRBANČIŲ ORGANIZACIJŲ, NEFORMALIŲ JAUNIMO GRUPIŲ PLANUOJAMŲ VEIKLŲ PLANAS 2022 M. PASKELBTIEMS JAUNIMO METAMS MINĖTI

2022 jaunimo metai logo2021 metais LR Seimas siekdamas atkreipti dėmesį į Lietuvos jaunimo politikos tikslus ir Lietuvos jaunimo problemas šalyje ir užsienyje, patvirtino – 2022-uosius metus - Lietuvos jaunimo metais. Šie metai suteiks jaunimui daugiau galimybių atkreipti visuomenės dėmesį į jaunimo situaciją ir jų problemas Lietuvoje, paskatinti diskusijas, kad jų balsas būtų išgirstas bei tinkamų sprendimų priėmimą, o tai pat ir palengvinti jaunimo įsitvirtinimo procesą Lietuvoje.
Stengdamiesi, kad jaunimo organizacijos ir su jaunimu dirbančios organizacijos bendradarbiautų tarpusavyje ir vykdomų veiklų informacija būtų pateikiama vienoje vietoje sudarėme planuojamų veiklų ir renginių planą 2022 metams Utenos rajone. Kiekvieną mėnesį atnaujinsime informaciją, tad kviečiame siųsti savo idėjas, planuojamus jūsų organizacijos renginius skirtus jaunimui (14 m- 29 m), ar norinčius prisidėti prie suplanuotų renginių įgyvendinimo, kreipkitės į Utenos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorę Gerdai Kvaselienei el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Dėl detalesnės informacijos ir renginio tikslaus laiko sekite nurodymus atsakingų organizacijų interneto svetainėse ar socialinių tinklapių paskyrose.
Renginių metu privalome laikytis šalyje nustatytų saugumo reikalavimų.

Veiklos ir renginiai 2022 m. vasario mėn.

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041