school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Skelbiama registraciją į Jaunimo savanoriškos tarnybos programos 2022 metų I pusmečio vietas

JST logoSkelbiame registraciją į Jaunimo savanoriškos tarnybos programos 2022 metų I pusmečio vietas
👉 Registracija atidaryta visose Lietuvos savivaldybėse nuo 2021 m. lapkričio 15 d. iki gruodžio 15 d., tačiau primename, jog programos vietų skaičius yra ribotas, o dalyviai į programą yra pakviečiami pagal registracijos datą ir laiką.
Registracijos anketą rasi čia: https://jst.jrd.lt/newCandidate
Daugiau informacijos apie Jaunimo savanoriškos tarnybos (JST) programą ieškok: https://jrd.lt/informacija-jaunimui/savanoryste, rašyk, skambink JST programos vadovei Sandrai Gaučiūtei (el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; tel: 8 633 21906)

Mūsų apskrityje, savivaldybėje savanorius lydinčių savanorišką veiklą organizuojančių organizacijų, kurių sąrašą ir kontaktus rasite čia: https://jrd.lt/…/svo-a…/akredituotu-svo-organizaciju-sarasas
P R I M E N A M E, kad sprendimas dėl papildomo 0,25 balo priimamas kiekvienais metais iš naujo (lapkričio – gruodžio mėn.). Šiuo metu papildomas balas už sėkmingai įgyvendinta 6 mėn. JST programos įgyvendinimą dar nėra patvirtintas.
R e k o m e n d u o j a m e registracijos anketą pildyti naudojant Internet Explorer, Google Chrome, Firefox naršykles, naudojant Safari interneto naršyklę galite susidurti su techniniais nesklandumais.

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041