school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Tarptautinis projektas ,,Etno bangos: tarptautinio bendradarbiavimo tinklo tarp kultūros ir jaunimo darbuotojų sukūrimas”

2021 01 29 erasmusVšĮ Euroregiono „Ežerų kraštas“ direktorato biuras 2021 metais įgyvendina Erasmus+ KA2 projektą „Etno bangos: tarptautinio bendradarbiavimo tinklo tarp kultūros ir jaunimo darbuotojų sukūrimas“ (Ethno vibes). Tai tarptautinis projektas, kuriame dalyvauja partneriai iš Italijos ir Maltos. Projekto tikslas - sukurti ilgalaikę partnerystę tarp jaunimo ir kultūros darbuotojų, pasidalijant etnokultūros populiarinimo patirtimis, pritaikant naujoves organizuojant etnokultūros festivalius jaunimui.  Projekte dalyvauja 5 Ežerų krašto savivaldybės: Ignalinos, Švenčionių, Zarasų, Utenos rajonų ir Visagino, kiekvienai jų atstovaus po du asmenis, dirbančius su jaunimu ar kultūros srityje. Utenos rajono savivaldybei atstovaus Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Regina Skomskienė ir Jaunimo reikalų koordinatorė Gerda Kvaselienė.

2021 m. sausio 28 d. vyko pirmasis projekto dalyvių nuotolinis susitikimas, kurio metu VšĮ Euroregiono „Ežerų kraštas“ direktorato biuro vadovė Inga Šidlauskienė ir šio projekto koordinatorė Agnė Vaišytė pristatė projekto tikslus ir veiklas, pasiruošimo etapus. Projekto dalyviai virtualiai dalinosi klausimais ir pasiūlymais, pasidalino užduotimis pristatyti kiekvieną rajoną garsinančias etnokultūros veiklas.
Šis leidinys (ar kūrinys) atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją.

 

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041