school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Jūs esate čia

Teritorijų planavimo ir statybos skyrius

Pareigos:
vyr. specialistas
Adresas:
Utenio a. 4, 106 kab., Utena
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas:
+370 389 64030
Mobilusis telefonas:
+370 687 83975
Siųsti el.laišką
Atliekamos funkcijos ir specialieji reikalavimai pareigybei. Metinės užduotys:

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGYBĖS APRAŠYMAS


FUNKCIJOS
1. Nagrinėja prašymus ir kitus dokumentus sudėtingais klausimais dėl sprendimų įgyvendinimo veiklų vykdymo, rengia sprendimus ir atsakymus arba prireikus koordinuoja prašymų ir kitų dokumentų sudėtingais klausimais dėl sprendimų įgyvendinimo veiklų vykdymo nagrinėjimą arba prireikus koordinuoja sprendimų ir atsakymų rengimą.
2. Organizuoja sprendimų įgyvendinimo procesą arba prireikus koordinuoja sprendimų įgyvendinimo proceso organizavimą.
3. Rengia ir teikia informaciją su sprendimų įgyvendinimu susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su sprendimų įgyvendinimu susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
4. Rengia ir teikia pasiūlymus su sprendimų įgyvendinimu susijusiais klausimais.
5. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
6. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl sprendimų įgyvendinimo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl sprendimų įgyvendinimo rengimą.
7. Apdoroja su stebėsena ir (ar) analize susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.
8. Inicijuoja teritorijų planavimo dokumentų rengimo viešųjų pirkimų procedūras, rengia paraiškas, technines specifikacijas, sutarčių projektus ir teikia juos derinti nustatyta tvarka, administruoja pasirašytas paslaugų teikimo sutartis.
9. Inicijuoja dokumentų, reikalingų savivaldybės lygmens teritorijų planavimo dokumentų įgyvendinimo stebėsenos atlikimui, rengimo viešųjų pirkimų procedūras, rengia paraiškas, technines specifikacijas, sutarčių projektus ir teikia juos derinti nustatyta tvarka, administruoja pasirašytas paslaugų teikimo sutartis.
10. Rengia dokumentus dėl planavimo sąlygų išdavimo teritorijų planavimo dokumentams rengti teisės aktų nustatyta tvarka.
11. Tikrina Utenos rajono savivaldybės administracijos objektų projektus, rengia dokumentus statybą leidžiančiam dokumentui gauti teisės aktų nustatyta tvarka.
12. Atlieka Utenos rajono savivaldybės erdvinių duomenų rinkinyje kaupiamų erdvinių duomenų tvarkymo darbus; išduoda ir tikrina topografinių planų ir inžinierinių tinklų planų duomenis, naudodamasis viešąja elektronine TOPD paslauga.
13. Dalyvauja darbo grupių ir komisijų darbe.
14. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.


SPECIALIEJI REIKALAVIMAI
1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
1.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.2. studijų kryptis – architektūra;
arba:

1.3. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.4. darbo patirtis – urbanistikos ar architektūros srities patirtis;
1.5. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

2. Atitikimas kitiems reikalavimams:
2.1. gebėti dirbti su kompiuterinėmis programomis.

3. Transporto priemonių pažymėjimai:
3.1. turėti vairuotojo pažymėjimą (b kategorija).

 

______________

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041