school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Kartu mes esame jėga!

Sunkiu visiems metu bene svarbiausias dalykas yra kitų supratimas, parama ir geraširdiškumas. Kaip tik tokie – Utenos verslo žmonės, kiti gyventojai. Nors verslui karantinas pateikė be galo daug iššūkių, kurie, deja, ne visi įveikiami, bet ir didžiosios, ir mažosios Utenos įmonės stengiasi padėti tiems, kuriems paramos ir pagalbos šiomis dienomis ypač reikia.

Utenos rajono savivaldybė, Utenos sveikatos priežiūros įstaigos jau sulaukė paramos iš ne vienos verslo įmonės. Štai AB „Utenos trikotažas“ padovanojo 2600 vnt. daugkartinių kaukių, UAB „Umaras“ nepagailėjo didelio kiekio plėvelių automobilio apsaugai bei ypač reikalingų šiukšlių maišų. UAB „Sporto gama“ įteikė tris komplektus slidinėjimo striukių/kelnių, UAB „Vediva“ padovanojo 400 vnt. kombinezonų.
Įspūdinga vienos didžiausių Utenos įmonių – UAB „Švyturys Utenos alus“ – dovana Utenos ligoninei. Jai įmonė pristatė 10 tūkst. vienetų geriamo vandens ir gaiviųjų gėrimų bei 500 vnt. respiratorių FFP2. Kaip informavo UAB „Švyturys Utenos alus“ atstovai, Lietuvos gydymo įstaigoms bei socialiai atskirtiems asmenims bendrovė jau skyrė 140 tūkst. vnt. geriamo vandens ir kitų gaiviųjų gėrimų. Siuntos šiomis dienomis vežamos ligoninėms visoje Lietuvoje.
Jau rašėme, kad vienas pirmųjų į prašymą paremti apsaugos priemonėmis atsiliepė verslininkas Agnius Berniūnas. Jis padovanojo apsauginių kombinezonų, akinių, veido kaukių, filtrų kaukėms ir kitų priemonių. Keramikas, Utenos meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Giedrius Mazuras pristatė 20 vnt. antbačių ir rankogalių, Jurgita Jakubauskaitė – 12 vnt. chalatų ir kombinezonų, Nerijus Šapola – 15 vnt. labai reikalingų apsauginių skydelių.
Dėkojame kepyklėlės „Vanilinis dangus“ kolektyvui, kuris gamina kavą, arbatą ir sausainius mobilaus koronaviruso patikros punkto darbuotojams. Šiuos pirmose karo su virusu gretose esančius kovotojus maitina ir picerija „Uno pica“, pristatydama įvairaus ir skanaus maisto kiekvieną dieną.
Utenos rajono savivaldybės nuoširdžiai dėkoja visiems geradariams. Neabejotinai, įmonių, verslininkų, gyventojų geranoriškumas ir atjauta prisidės prie nematomo iš pasalų puolančio COVID-19 įveikimo. Kartu mes esame jėga!

 

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041