school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

Pasaulinė žemės diena Utenos rajono švietimo įstaigose

2023 03 21 zemesLopšelio-darželio „Šaltinėlis“ vaikai visą savaitę kūrė piešinius, kuriais sveikino Žemę, aktyviai dalyvavo pokalbiuose bei diskusijose apie tai, kaip reikia saugoti žemės turtus, kaip rūšiuoti atliekas, žiūrėjo filmą „Sengirė“. Ugdytiniai mokėsi stebėti gamtą, tyrinėti gamtines medžiagas, klausyti, „ką medeliai šneka“, puošė savo žaliąją palangę, ruošėsi projektinei veiklai - pristatymui „Žemė- mano planeta“.
Į Utenos mokyklą - darželį "Eglutė" atvyko "svečiai iš įvairių planetų" (mokyklos ketvirtokai). ,,Svečiai” Žemei dovanojo dovanas pačių padarytas iš antrinių žaliavų, muzikinius pasirodymus. Darželio vaikai pristatė vienetinius drabužius "Madų šou" iš antrinių žaliavų, dainavo, muzikavo. Darželio meno galeriją papuošė vaikų ir tėvelių foto paroda "Langas į gamtą". Lauke vaikai budino žemę ir iškėlė Žemės vėliavą.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041