school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

PERKELIAMI KONTEINERIAI

2022 04 27 konteineriaiUtenos rajono savivaldybės administracija, siekdama sudaryti sąlygas rūšiuoti atliekas jų susidarymo vietoje, parenka atliekų surinkimo konteinerinių aikštelių vietas. Kai kuriose antrinių žaliavų konteinerinėse aikštelėse pastebima, kad su rūšiuojamomis atliekomis, šalinamos ir mišrios komunalinės ar kitokios atliekos, kurias griežtai draudžiama maišyti su antrinėmis žaliavomis. Viena iš tokių - aikštelė, esanti prie įvažiavimo/išvažiavimo į sodininkų bendriją ,,Draugystė“ (šalia Joneliškio ir Žvejų gatvių, Utena). Esama situacija ne kartą buvo aptarinėjama su sodininkų bendrijos „Draugystė“ pirmininku, ieškoma sprendimo būdų.

 

Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudarytos Atliekų surinkimo konteinerių vietų parinkimo komisijos nariams įvertinus esamą situaciją ir konteinerių aptarnavimo technines galimybes, antriniai žaliavų surinkimo konteineriai iš esamos vietos (šalia Joneliškio ir Žvejų gatvių, Utena) perkelti į sodininkų bendrijos teritoriją.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041