school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Informacija apie atliekų priėmimo aikšteles

URACUtenos rajono gyventojai namų ūkiuose susidariusias popieriaus, stiklo, stambiagabarites, statybines, elektroninės įrangos, metalo, plastiko ir pavojingas atliekas gali atvežti į UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ eksploatuojamą Utenos atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, esančią Sąvartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r.
Primename, kad į Utenos atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, atliekas pristatantys gyventojai privalo aikštelės operatoriui pateikti galiojantį dokumentą: pasą, tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą. Atliekos turi būti supakuotos, kad nesukeltų pavojaus aplinkai, kur jas iškrauti nurodys aikštelės operatorius. Atliekas pristatantys asmenys privalo nurodyti jų susidarymo kilmę ir rūšį. Informaciją apie nemokamai priimamus atliekų kiekius galite rasti UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ internetinėje svetainėje: www.uratc.lt

Pažymime, kad iš juridinių asmenų atliekos į Utenos atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę nepriimamos. Aikštelėje taip pat nepriimamos transporto priemonių atliekos – automobilių apdailos dalys, buferiai ir pan.
Aikštelės darbo laikas (vasaros sezonu) – nuo balandžio 1 d. iki gruodžio 1 d.
II-V nuo 9.00 val. iki 18.00 val. (pietų pertrauka nuo 13.00 val. iki 14.00 val.)
VI – nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (pietų pertrauka nuo 12.00 val. iki 13.00 val.)
VII-I – nedarbo diena.
Aikštelės tel. (8 673) 27 819.
Daiktų dalinimosi stotelė Utenoje
Kviečiame Utenos rajono gyventojus aktyviai prisidėti prie pakartotinio panaudojimo idėjos. „Dalinkimės“ stotelė įsikūrusi adresu Sąvartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r., čia galite pristatyti jums nereikalingus, tačiau dar tinkamus naudoti įvairius namų apyvokos daiktus, baldus, veikiančius elektronikos prietaisus, žaislus, knygas, dviračius ir kt. , taip pat, iš jos nemokamai galima pasiimti kitų gyventojų paliktus daiktus.
Tinklapyje www.uratc.lt, skiltyje „Dalinkimės“ galite sužinoti visą informaciją apie daiktų dalinimosi stotelėje esančius daiktus. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės tel.: (8 389) 50 440 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
STOTELĖS DARBO LAIKAS:
I-V nuo 7.30 val. iki 16.30 val.
BŪKIME SĄMONINGI, TAUSOKIME GAMTĄ – MAŽINKIME VARTOJIMĄ!

UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041