school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Birželio mėnesį bus renkami nereikalingi dideli daiktai

 

2020 06 01 netvarkaBirželio mėnesį Utenos mieste ir kai kuriose kaimo seniūnijose apvažiavimo būdu bus renkamos pavojingos atliekos (galvaniniai elementai, liuminescencinės lempos, akumuliatoriai, panaudoti tepalai ir kt.), didelių gabaritų atliekos (baldai, buitinė technika ir kt.) ir kitos antrinės žaliavos, susidariusios buityje.


Utenos miesto gyventojai dėl išvardintų atliekų surinkimo iš anksto turi kreiptis į UAB ,,Utenos komunalininkas” Atliekų tvarkymo skyrių tel. (8 389) 63 800 ir užsiregistruoti. Siekiant palaikyti švarą, pavojingas, didelių gabaritų atliekas ir kitas antrines žaliavas dėti kitomis dienomis ar laiku konteinerinėse aikštelėse šalia konteinerių ar prie gatvės draudžiama!
Utenos rajono seniūnijų gyventojai, kaip ir anksčiau, dėl šių atliekų surinkimo turi kreiptis iš anksto į atitinkamą seniūniją telefono numeriais, nurodytais atliekų surinkimo grafike.
Atliekų surinkimo Utenos mieste ir Utenos rajono seniūnijose grafiką galite rasti Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje adresu https://www.utena.lt/images/Aplinkos_apsauga/2020_Atlieku_surinkimo_grafikas.pdf
Atliekų surinkimo grafike taip pat sužinosite apie pakuotės atliekų iš individualių pakuočių konteinerių (geltonos spalvos) ir stiklo atliekų iš individualių pakuočių konteinerių (žalios spalvos) surinkimą Utenos rajono seniūnijose ir Utenos mieste.
Primename, kad pavojingas, didelių gabaritų atliekas ir kitas antrines žaliavas galima pristatyti į Utenos rajone veikiančias Atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, esančią Savartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r., ir Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Rašės g., Utena.

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041