school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Medeniuose bus iškelti atliekų rūšiavimo konteineriai

2020 02 28 jasonysMedenių krašto bendruomenė kreipėsi į Utenos rajono savivaldybės administraciją dėl kolektyvinių atliekų rūšiavimo konteinerių iškėlimo iš aikštelės, esančios šalia pastato adresu Beržų g. 37, Medenių kaime. Bendruomenės nariai akcentavo, kad į aikštelę nuolat kažkas atveža ir išmeta atliekas, palikdamas netvarką, teigė, kad vietiniai gyventojai naudojasi individualiais konteineriais ir ši aikštelė nebereikalinga.

Skaityti daugiau

Gydomas Vyžuonos parkas

2020 02 11 vyzuonos parkasDar pamename, kai Vyžuonos upės pakrantė Utenoje tebuvo pelkėtas, brūzgynais apaugęs miškelis, tačiau dabar tai – didžiausias parkas Utenoje, pavadintas per jį tekančios Vyžuonos upės vardu.

Skaityti daugiau

Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdyje – pavojingų atliekų tvarkymas Dičiūnuose

2020 02 03 diciunaiĮgyvendindama Utenos rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos nutarimą, Utenos rajono savivaldybės administracija kreipėsi į Lietuvos Respublikos Vyriausybę, prašydama skirti lėšų pavojingų atliekų BUAB „Ūrus“ ir Ko veiklos teritorijoje (Dičiūnų k., Utenos r.) sutvarkymo darbams finansuoti. Taip pat buvo kreiptasi į UAB „Toksiką“, kad įvertintų Dičiūnų kaime esančių atliekų pavojingumą, preliminarią sudėtį, kiekius bei paskaičiuoti preliminarų šioms atliekoms sutvarkyti reikalingų lėšų poreikį.

Skaityti daugiau

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas senų ir neefektyvių šildymo katilų keitimui iki 2019 m. sausio 31 d.

Nuo 2020 m. sausio 2 d. skelbiamas registracijos formų priėmimas kompensacinėms išmokoms už neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų pakeitimą į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius. Registracijos formą užpildyti galite naudodamiesi aplinkos projektų valdymo informacine sistema (APVIS). Ją galima rasti apvis.apva.lt
Atkreipiame dėmesį, kad kitais būdais registracijos formos nėra priimamos. Registracijos formas pareiškėjai galės pateikti iki sausio 31 d.

Skaityti daugiau

  • 1
  • 2

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041