school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Gydomas Vyžuonos parkas

2020 02 11 vyzuonos parkasDar pamename, kai Vyžuonos upės pakrantė Utenoje tebuvo pelkėtas, brūzgynais apaugęs miškelis, tačiau dabar tai – didžiausias parkas Utenoje, pavadintas per jį tekančios Vyžuonos upės vardu.

Skaityti daugiau

Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdyje – pavojingų atliekų tvarkymas Dičiūnuose

2020 02 03 diciunaiĮgyvendindama Utenos rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos nutarimą, Utenos rajono savivaldybės administracija kreipėsi į Lietuvos Respublikos Vyriausybę, prašydama skirti lėšų pavojingų atliekų BUAB „Ūrus“ ir Ko veiklos teritorijoje (Dičiūnų k., Utenos r.) sutvarkymo darbams finansuoti. Taip pat buvo kreiptasi į UAB „Toksiką“, kad įvertintų Dičiūnų kaime esančių atliekų pavojingumą, preliminarią sudėtį, kiekius bei paskaičiuoti preliminarų šioms atliekoms sutvarkyti reikalingų lėšų poreikį.

Skaityti daugiau

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas senų ir neefektyvių šildymo katilų keitimui iki 2019 m. sausio 31 d.

Nuo 2020 m. sausio 2 d. skelbiamas registracijos formų priėmimas kompensacinėms išmokoms už neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų pakeitimą į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius. Registracijos formą užpildyti galite naudodamiesi aplinkos projektų valdymo informacine sistema (APVIS). Ją galima rasti apvis.apva.lt
Atkreipiame dėmesį, kad kitais būdais registracijos formos nėra priimamos. Registracijos formas pareiškėjai galės pateikti iki sausio 31 d.

Skaityti daugiau

Konkursas!

daiktaiArtėjančių švenčių proga Utenos regiono atliekų tvarkymo centras skelbia konkursą!
Kiekvienas atvežęs daiktą į stotelę „Dalinkimės“, kuri yra įsikūrusi adresu Sąvartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r., turi galimybę laimėti išmaniąją apyrankę. Burtų keliu išrinksime laimėtoją ir paskelbsime 2019 m. gruodžio 18 d.
Daugiau informacijos apie stotelę ir į ją priimamus daiktus: https://uratc.lt/dalinkimes-daiktais/

Paminėta Pasaulinė gyvūnijos diena

1Spalio 4-ąją minime Pasaulinę gyvūnijos dieną. Gausiame spalio pradžios švenčių ir minimų dienų būryje Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas šios dienos niekada nepamiršta.
Tradiciškai ir šiais metais globos namų augintiniams taip pat buvo padovanota maisto, kurį parūpino Utenos rajono savivaldybės administracija. Iš viso Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriaus darbuotojai 2019 m. spalio 4 d. į Utenos rajono gyvūnų globos namus atvežė 28 kg pašaro katėms ir 45 kg šunims ir aukų dėžutę, į kurią pinigus dėjo Utenos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, bei apžiūrėjo kaip gyvena ten įsikūrę katinukai ir šuniukai.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041