school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Svarbi informacija dėl žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo

Informuojame, 2022 m. kovo 16 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-187 „Dėl 2022 m. žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo pradžios nustatymo ir mokymų savivaldybių specialistams organizavimo“ buvo nustatyta 2022 m. žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo pradžia. Paraiškas teikti bus galima jau nuo balandžio 19 d. iki birželio 14 d., o pavėluotai – iki liepos 8 d. (už kiekvieną pavėluotą darbo dieną tiesioginių išmokų už plotą sumą mažinant 1 proc.).
Siekiant išvengti žmonių susibūrimų ir taupant pareiškėjų bei darbuotojų laiką deklaravimo metu, kviečiame skambinti seniūnijose (pagal žemės ūkio valdos centrą) dirbantiems Kaimo ir bendruomenių reikalų skyriaus specialistams ir registruotis dėl konkretaus atvykimo laiko.


Seniūnijose dirbančių Skyriaus specialistų kontaktiniai duomenys:

2022 04 11 deklaravimas

Informuojame, kad, kaip ir ankstesniais metais, paraiškas bus galima užpildyti ir pateikti ir savarankiškai, prisijungus prie Paraiškų priėmimo informacinės sistemos https://paseliai.vic.lt per Elektroninių valdžios vartų portalą.
Atkreipiame dėmesį, kad nepriklausomai nuo to, kokiu būdu pateikta paramos paraiška (ar padedant specialistui, ar teikiant savarankiškai) pareiškėjas patvirtina, kad paraiškoje pateikti duomenys yra teisingi. Siekiant išvengti Nacionalinės mokėjimo agentūros sankcijų ir reikšmingų paramos sumų praradimų, prašome atidžiai peržiūrėti paraiškoje esančią informaciją ir pastebėjus klaidų ar netikslumų, kuo skubiau atlikti paraiškos taisymą (paraiškos duomenų keitimas galimas iki liepos 8 d.).
Daugiau informacijos apie žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo pakeitimus galima rasti Utenos rajono savivaldybės internetiniame puslapyje www.utena.lt, taip pat Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos internetiniame puslapyje www.nma.lt .

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041