school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

TRIUKŠMO MAŽINIMUI APLINKOJE – PREVENCINĖ PRIEMONĖ

2022 04 28 triuksmoBalandžio 26 d., minint Tarptautinės kovos su triukšmu dieną, Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistai Daiva Kovienė ir Virginijus Kukutis kartu su Utenos policijos bendruomenės pareigūne Migle Šilgale ir policijos rėmėju Zigmantu Lenkauskiu vykdė prevencinę priemonę Utenos Smėlio, Krašuonos, Vyturių, Dauniškio, Senamiesčio mikrorajonų daugiabučiuose namuose. Minėtų mikrorajonų 60-ies daugiabučių namų gyventojams buvo pateikta informacija apie triukšmo valdymą.

Prevencinės priemonės metu buvo siekiama atkreipti gyventojų dėmesį, kaip kiekvienas iš mūsų gali tiesiogiai prisidėti prie triukšmo sumažinimo aplinkoje, gyvenamosiose teritorijose, primenant gyventojams apie triukšmo mažinimo priemones, siekiant išvengti triukšmo ir apsaugoti žmonių sveikatą bei aplinką nuo neigiamo triukšmo poveikio. Taip pat asmenims priminta apie atsakomybę už Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių triukšmo valdymą, pažeidimus.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041