school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Saugokime savo turtą!

2022 06 20 policijaVagysčių iš gyvenamųjų patalpų prevencijos dieną Europoje, kuri yra minima birželio 16-ąją, Utenoje buvo vykdoma vagysčių iš gyvenamųjų patalpų bei transporto priemonių prevencinė priemonė. Jos metu buvo dalinami lankstinukai su patarimais, kaip apsaugoti savo turtą, norint išvengti vagysčių atvejų, ant prekybos centrų ir įstaigų buvo klijuojami lipdukai su užrašu „Mus ir mūsų turtą saugo policija“ bei „Būk budrus, saugok savo turtą“.

Su uteniškiais bendravo ir apie turto apsaugą kalbėjosi Utenos policijos bendruomenės pareigūnės Daiva Maselskienė ir Miglė Šilgalė, policijos rėmėjai Virginijus Keraminas, Valdemaras Jurka, Gabija Likauskaitė, Auksė Jakubsevičienė, Kornelija Valavičiūtė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Mindaugas Brazauskas bei vyr. specialistė Daiva Kovienė.
Būkite budrūs! Saugokite savo turtą!

Rengiami patalpų, kuriose galima įrengti laikinas priedangas gyventojams apsaugoti, sąrašai

2022 05 10 spaudaVykdant Utenos rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio nutarimą, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta Darbo grupė patalpų, kuriose galima įrengti laikinas priedangas Utenos rajono savivaldybės teritorijoje, sąrašui parengti. Darbo grupė įpareigota identifikuoti įmonių, įstaigų, daugiabučių namų rūsius ir/ar cokolinius aukštus, kuriose būtų galima įrengti laikinas priedangas – sudaryti sąrašą bei įvertinti dabartinę jų būklę. Darbo grupės sudėtyje – Utenos rajono savivaldybės administracijos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Utenos departamento, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai.

Skaityti daugiau

Vyko evakuaciniai mokymai

2022 05 10 evakuzaciniaiGegužės 5 d. Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė, vedėjo pavaduotojas Mindaugas Brazauskas ir vyr. specialistė Zita Jasiunavičienė dalyvavo evakuacinėse pratybose, vykusiose Utenos Aukštakalnio progimnazijoje. Pratybų metu buvo mokomasi reaguoti į iškylančius pavojus, orientuotis aplinkoje, žinoti gelbėjimosi kelią ir tvarką, imituojant gaisrą mokyklos patalpose. Pravesti pratybas padėjo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Utenos priešgaisrinės tarnybos pareigūnai.
Siekiant stiprinti gaisrų prevenciją, praktinius evakuacinius mokymus ugdymo įstaigos privalo organizuoti kiekvienais mokslo metais.

TRIUKŠMO MAŽINIMUI APLINKOJE – PREVENCINĖ PRIEMONĖ

2022 04 28 triuksmoBalandžio 26 d., minint Tarptautinės kovos su triukšmu dieną, Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistai Daiva Kovienė ir Virginijus Kukutis kartu su Utenos policijos bendruomenės pareigūne Migle Šilgale ir policijos rėmėju Zigmantu Lenkauskiu vykdė prevencinę priemonę Utenos Smėlio, Krašuonos, Vyturių, Dauniškio, Senamiesčio mikrorajonų daugiabučiuose namuose. Minėtų mikrorajonų 60-ies daugiabučių namų gyventojams buvo pateikta informacija apie triukšmo valdymą.

Prevencinės priemonės metu buvo siekiama atkreipti gyventojų dėmesį, kaip kiekvienas iš mūsų gali tiesiogiai prisidėti prie triukšmo sumažinimo aplinkoje, gyvenamosiose teritorijose, primenant gyventojams apie triukšmo mažinimo priemones, siekiant išvengti triukšmo ir apsaugoti žmonių sveikatą bei aplinką nuo neigiamo triukšmo poveikio. Taip pat asmenims priminta apie atsakomybę už Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių triukšmo valdymą, pažeidimus.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041