school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Dėl paramos teikimo bičių laikytojams

Informuojame, kad nuo š. m. rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 15 d. Utenos rajono savivaldybės Kaimo ir bendruomenių reikalų skyriuje priimamos paraiškos gauti paramą už papildomą bičių maitinimą.
Paraiškas teikti ir paramą gauti gali bičių laikytojai, kurių laikomos bičių šeimos registruotos Ūkinių gyvūnų registre ir kurie yra įsiregistravę Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir kaimo verslo registre kaip valdos valdytojai arba valdos partneriai. Bičių laikytojams, laikantiems daugiau kaip 150 bičių šeimų, parama neskiriama.

Skaityti daugiau

Žemdirbių ir paramos gavėjų patogumui – mobilioji programėlė „NMA agro“

nma programeleInformuojame ir raginame visus žemės ūkio veiklos subjektus deklaruojančius pasėlius naudotis mobiliąja programėle „NMA agro“, informuojant apie force majeure aplinkybes jiems priklausančiiuose laukuose. Ši programėlė tarnauja ne tik žemdirbiams, norintiems pranešti apie įvykdytus įsipareigojimus pagal su plotu susijusias paramos priemones, bet ir paramos gavėjams, įgyvendinantiems investicinius projektus ar vykdantiems mokymus. Naudodamiesi programėle žemdirbiai gali atsiųsti savo dirbamo lauko nuotraukas, įrodančias vykdomą žemės ūkio veiklą (pvz., juodojo pūdymo apsėjimą, šieno ar žaliosios masės išvežimą iš lauko ir pan.).

Skaityti daugiau

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041