school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Naujausia informacija. Utenos rajono duomenys

2020 12 08 statistika

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Utenos departamentas informuoja, kad, 2021 m. vasario 26 d. 7.15 val. duomenimis, per vasario 25 d. patvirtinta 11 naujų atvejų.

IN MEMORIAM AUDRIUS REMEIKIS

Laikas jau guldyti jaukią dieną,
Pasiimt jos išmintį ir skonį. –
Ir guluos į atilsį, sakydamas:
Argi tai ne išsipildymas?
Argi tai ne išsipildymas?...
A. Masionis

2021 02 26 remeikisStaiga, netikėtai, per anksti iš gyvenimo išėjo Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis. Dar visai neseniai kartu dalyvavome pasitarimuose, kalbėjome apie laukiamus darbus, diskutavome svarbiomis rajonui ir jo žmonėms temomis, ieškojome problemų sprendimo būdų.
Sunku rašyti ir sakyti apie Audrių Remeikį „buvo“. Direktoriui liepą būtų sukakę 52-i...
Netekome ypatingai doro, atsakingo, darbštaus, pareigingo ir nuoširdaus žmogaus. Netekome vieno svarbiausių savivaldybės vadovų, savo sprendimais lemiančio Utenos rajono vystymąsi. Audrius Remeikis labai atsakingai žiūrėjo į savo pareigas ir išgyveno dėl kiekvienos problemos, kliudžiusios įvykdyti vieną ar kitą darbą.
Audrius Remeikis gimė 1969 m. liepos 5 d. Utenoje. 1976–1984 m. mokėsi Vyžuonų vidurinėje mokykloje (dabar – Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyrius). Klasiokai jį prisimena kaip charizmatišką ir pozityvų, draugišką ir atvirą, nuoširdų ir linksmą, aktyvų ir be galo paslaugų bendraklasį. Audrius visada palaikydavo ir padėdavo bėdai ištikus, skatino nenuleisti rankų, kad ir kaip sunku būtų. Audrius buvo pavyzdys visiems klasiokams, siekiant ir įgyvendinant gyvenimo tikslus. „Atsisveikindami sakome: mielas Audriau, tu visada būsi su mumis ir mes tavęs be galo pasiilgsime...“

Skaityti daugiau

Utenos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Utenos lopšelio - darželio „Šaltinėlis“ direktoriaus pareigoms eiti

Utenos rajono savivaldybės administracija 2021 m. vasario 26 d. skelbia konkursą laisvoms Utenos lopšelio - darželio „Šaltinėlis“ direktoriaus pareigoms eiti.

Utenos vaikų lopšelio - darželio „Šaltinėlis“ direktorius yra biudžetinės įstaigos vadovas.
Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficiento intervalas - 10,71 - 11,37.

Skaityti daugiau

Utenos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Utenos Vyturių progimnazijos direktoriaus pareigoms eiti

Utenos rajono savivaldybės administracija 2021 m. vasario 26 d. skelbia konkursą laisvoms Utenos Vyturių progimnazijos direktoriaus pareigoms eiti.

Utenos Vyturių progimnazijos direktorius yra biudžetinės įstaigos vadovas.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficiento intervalas - 11,7 - 11,81.

Skaityti daugiau

Utenos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Utenos švietimo centro direktoriaus pareigoms eiti

Utenos rajono savivaldybės administracija 2021 m. vasario 26 d. skelbia konkursą laisvoms Utenos švietimo centro direktoriaus pareigoms eiti.

Utenos švietimo centro direktorius yra biudžetinės įstaigos vadovas.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficiento intervalas - 9 - 9,5.

Skaityti daugiau


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041