school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Naujausia informacija. Utenos rajono duomenys

2020 04 16 statistika

Pagal savivaldybes į Utenos mobilų patikros punktą kreipėsi gyventojų (išskyrus medikus) sąrašas >>>

Utenos rajono mobiliajame patikros punkte prasidėjo naujas darbo etapas. Greta naujai besikreipiančių asmenų tyrimų, norint nustatyti COVID-19 ligos pabaigą, šeimos gydytojų siuntimu imami ir pakartotiniai tepinėliai anksčiau nustatytais ligos atvejais. Pradėtas ir prevencinis medikų testavimas.

Skaityti daugiau

Gydymo įstaigos raginamos greičiau atnaujinti paslaugų teikimą pacientams

Praėjus kone mėnesiui po to, kai švelninant karantino sąlygas mūsų šalies gydymo įstaigoms leista vėl atverti duris, tik maždaug pusė iš jų yra tai padariusios ir priima pacientus bei teikia jiems reikiamas paslaugas. Kai kurios dar rengia planus, kaip atnaujinti veiklą, ir derina juos su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC) ir tik planuoja atnaujinti savo veiklą.

Skaityti daugiau

Vieną seniausių miesto šaligatvių pakeis naujas

2020 05 27 saligatvisGegužės mėnesio 25 d. Stoties gatvėje pradėti vienoje jos pusėje esančio šaligatvio ardymo darbai. Vežamos senos, nuo laiko sutrupėjusios cementinės plytelės, borteliai, raunami seniau nupjautų medžių kelmai.

Skaityti daugiau

DĖMESIO!

Situacijai dėl COVID-19 viruso normalizuojantis ir kasdien fiksuojant vis mažiau naujų užsikrėtimų atvejų, nuo šios savaitės informacija apie Utenos mobiliame patikros punkte paimtus tepinėlius, gautus teigiamus ir neigiamus atsakymus, savivaldybės suteiktose patalpose izoliacijoje esančių asmenų, susirgusiųjų ir pasveikusiųjų skaičius bus teikiama kartą per savaitę.
Atsiradus galimiems išskirtiniams COVID-19 plitimo atvejams informacija apie tai bus teikiama nedelsiant.

 

Kviečiame prisijungti prie akcijos „Ištark, išgirsk, išsaugok“

2020 05 26 akcijaŠiemet birželio 14 d. – Gedulo ir vilties dieną – projektas MISIJA SIBIRAS jau penktus metus siekia išsaugoti tūkstančius tremtinių bei politinių kalinių vardų ir likimų bei kviečia prisijungti prie akcijos „Ištark, išgirsk, išsaugok“.

Skaityti daugiau


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041