school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Utenos rajono savivaldybės vadovų akiratyje – gatvės ir pramonės parko sklypai

2020 01 23 parkai

Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Romualda Serbentienė, Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjas Nerijus Malinauskas, vyr. specialistas Evaldas Rimas, vyr. architektas Saulius Zokas vyko apžiūrėti teritorijų, kuriose numatyta steigti Utenos pramonės parką.


Kaip jau buvo rašyta, steigti Utenoje pramonės parką Utenos rajono savivaldybė ėmėsi dar 2018 m. Bet buvo susidurta su kliūtimi, nes parkui numatyta teritorija buvo nevientisa: ją sudarė trys skirtingose vietose išsidėstę sklypai. Jie išsidėstę Pramonės, Aukštaičių ir Ribnikų gatvėse. Apžiūrėti šių sklypų Utenos rajono savivaldybės atstovai nuvyko pirmiausia.
Minėti sklypai išsidėstę Utenos miesto rytinė ir pietrytinė dalyse. Šiuo metu sklypai rengiami būsimiems investuotojams: juose jau yra iškirsti menkaverčiai medžiai ir krūmai, pagal LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“ ekspertų pateiktą vertinimą rengiamasi atlikti žvalgybinius geologijos tyrimus, taip pat planuojamas sklypų reljefo išlyginimas, prieš tai apskaičiavus kaštus bei įvertinus kaštų ir naudos santykį. Bendras sklypų plotas – 22 ha.
Taip pat buvo apžiūrėti šalia pramonės parkui steigti numatomų sklypų išsidėstę privatūs sklypai, kuriuos išpirkus iš savininkų, būtų galima sukurti didelę, vientisą teritoriją, tinkamą pramonės parkui ir stambiems investuotojams. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas svarstė galimybę susitikti su sklypų savininkais ir kalbėtis dėl sklypų išpirkimo.
Apžiūrėję pramonės parko sklypus Utenos rajono savivaldybės atstovai vyko į kitą miesto pakraštį, kur netoli ūkininkų turgaus kuriasi privačių gyvenamųjų namų rajonas. Buvo apžiūrėtos Pavasario ir Pelkių gatvės, svarstyta galimybė nutiesti Pelkių gatvės tęsinį, nes minėtame rajone gyventojai, įsigiję 5 arų sklypus, rengiasi kurtis, statyti namus. Gatvė reikalinga jiems privažiuoti prie savo sklypų.


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041