school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Utenos apskrities ligoninėje – ne kasdienis įvykis

2020 01 20 vaiku skyriusUtenos apskrities ligoninėje atidarytas neatpažįstamai pasikeitęs Vaikų ligų skyrius.
Kaip sakė ligoninės direktorius Dalius Drunga, skyriuje gali būti gydomi 25 ligoniukai, kartu su jais gali būti ir mamos bei tėčiai. Vaikučiai turi atskiras lovytes, šalia jų – lovos mamoms ar tėveliams.

Lovas specialiai užsakytos platesnės, kad jose mama galėtų tilpti su vaikučiu (jei pageidaus) arba abu tėvai toje pačioje lovoje galės gulėti kartu su vaiku. Skyriuje yra reanimacijos palata su modernia įranga, žaidimų kambariai vaikams, poilsio vieta tėvams, koridoriai papuošti vaikų piešiniais. Direktorius juokavo, kad dalį patalpų specialiai paliko neremontuotų tam, kad čia būtų galima susukti dar vieną filmą apie Černobylį...
Naujojo skyriaus vedėja – Diana Vaiškūnienė. Tvarkant skyrių, buvo suremontuota 500 kv. m., tam skirta 460 tūkst. eurų ir 670 tūkst. įrangai įsigyti. Mažieji uteniškiai suremontuotame skyriuje gydomi jau nuo praėjusių metų rugpjūčio, o skyriaus atidarymas dabar – tai kartu padėka personalui, darbuotojams, visiems palaikiusiems ir tikėjusiems bei pasidžiaugimas ne kasdien atsitinkančiu įvykiu.
Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Panevėžio ligonių kasų direktorius Jonas Narbutas ir Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, kitų Utenos įstaigų vadovai. Susirinkusius pasveikino Utenos, Zarasų ir Molėtų pirminių sveikatos priežiūros centrų vadovai bei Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblio „Vieversa“ (vad. Roberta Macelienė) šokėjos, sušokusios „Kepurinę“, kačiukų rokenrolą ir pelyčių šokį. Mat šie metai – žiurkės metai.
Alvydas Katinas, sveikindamas susirinkusius, sakė, kad kiekvieno tėvo ir motinos džiaugsmas – sveiki vaikai. Tad Vaikų ligų skyriaus remontas ir atidarymas – yra vienas svarbiausių ligoninės projektų. „Nuoširdžiai dėkoju ligoninės administracijai, visam kolektyvui už šio projekto įgyvendinimą, – kalbėjo meras. – Linkiu nesustoti, eiti pirmyn ir įgyvendinti kitus, ant slenksčio „bestovinčius“ naujus projektus“.
Daug linkėjimų išsakė ir Panevėžio ligonių kasų direktorius Jonas Narbutas, „Vieversos“ vadovė Roberta Macelienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Utenos departamento direktorė Birutė Sapkauskienė bei kiti svečiai.

Nuotraukos – Vytauto Ridiko

 


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041