school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Tauragnuose suplevėsavo Lietuvos mažosios kultūros sostinės vėliava

2020 01 06 kulturos sostineSausio 4 d. Tauragnai paskelbti 2020 metų Lietuvos mažąja kultūros sostine Utenos apskrityje. Šią džiugią žinią tauragniškiams ir jų svečiams miestelio aikštėje pranešė Tauragnų krašto bendruomenės pirmininkė Danguolė Trimonienė. Iškilmingai iškelti Lietuvos mažosios kultūros sostinės vėliavą patikėta Utenos rajono savivaldybės administracijos Tauragnų seniūnijos seniūnui Alvydui Danauskui.


Šis garbingas vardas yra visos vietos bendruomenės pasiekimas. Mažosios kultūros sostinės titulas – tai ne tik įpareigojimas, bet ir galimybė būti dar labiau žinomiems ir matomiems, garsinti savo darbais ir pasiekimais Tauragnus. Visus metus mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje Tauragnuose vyks daugybė įdomių renginių, koncertų, susitikimų, į kuriuos bus kviečiami ir visi šalies gyventojai.
Iš miestelio aikštės į vietos kultūros namus persikėlusios šventės dalyviams koncertavo operos solistas Liudas Mikalauskas, suteikęs žiūrovams daug puikių emocijų ir nepamirštamų akimirkų. Po koncerto tauragniškius su neeiliniu įvykiu sveikino Seimo narys Edmundas Pupinis, sėkmės garsinant Tauragnus linkėjo Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis bei kiti sveikintojai.
Tauragniškiams šie metai svarbūs dar ir tuo, kad Seimas 2020-uosius paskelbė iš Tauragnų kilusios dr. Eugenijos Šimkūnaitės metais. Šia proga kultūros namuose įvyko kalendoriaus, skirto E. Šimkūnaitės 100-osioms gimimo metinėms, pristatymas.

 


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041