school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Utenos ligoninėje įteiktas pirmas naujagimio kraitelis

2020 01 03 ligoninePirmąją šių metų dieną Utenos ligoninėje gimusi mergaitė, kurią tėveliai planuoja pavadinti Elija, jau gavo Utenos rajono savivaldybės administracijos skirtą naujagimio kraitelį. Sveikiname tėvelius ir džiaugiamės, jog ir kitų pas mus gimusių mažųjų pacientų lauks toks kraitelis.


Kiekvienam VšĮ Utenos ligoninėje (toliau – ligoninė) gimusiam vaikui skiriamas 150 eurų vertės naujagimio kraitelis. Naujagimio kraitelį sudaro: rankšluostis su gobtuvu, pledas, patalynės komplektas (paklodė, užvalkalai), naujagimio drabužėliai (šliaužtinukai, smėlinukai su pirštinėmis, kepurės ir pan.), sauskelnių pakuotė, vienkartiniai paklotai, kūdikių higienos priemonės, žaisliukas – kramtukas, termometras vandens temperatūrai ir naujagimio kūno temperatūrai matuoti ir kiti kūdikiams būtini daiktai, informacinis lankstinukas apie naujagimio priežiūrą.
Naujagimio kraitelis skiriamas ir įteikiamas visoms gimdyvėms ligoninėje gimus kūdikiui. Naujagimio kraitelis gali būti išduodamas ir motinoms, pagimdžiusioms kūdikius aukštesnio lygio šalies ligoninėse, kai ligoninė buvo išdavusi siuntimą gimdyti to lygio ligoninėje.
Naujagimio kraitelis gali būti skiriamas ir pinigais Utenos rajono savivaldybės gimdyvei, raštu atsisakiusiai naujagimio kraitelio, tačiau šiuo atveju keliamai tam tikri reikalavimai. Kraitelis skiriama bendrai gyvenantiems asmenims, iš kurių bent vienas iš tėvų su vaiku ne mažiau kaip 3 mėnesiai Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo nustatyta tvarka deklaruoja gyvenamąją vietą arba yra įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą ir faktiškai gyvena Utenos rajono savivaldybėje.


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041