school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Užpaliuose įsikūrė Nykštukų slėnis

2019 12 16 uzpaliaiUtenos rajono Užpalių miestelyje nuo praėjusios savaitės plevena šv. Kalėdų dvasia. Ne tik vietos gyventojus, bet ir miestelio svečius stebina ir džiugina Nykštukų slėnis, kuriame įsikūrė 20 vienas už kitą įdomesnių ir išradingesnių nykštukų, akį vilioja įžiebta didžiulė kalėdinė eglė.


Mažuosius miestelio gyventojus lyg magnetas traukia išdygęs nykštukų namelis, kuriame apsigyvenęs nykštukas vaikams dalija saldainius. Šis kalėdinis siurprizas atsirado UAB „Vitula“ dėka. Savo fantazija ir išmone stebina nykštukus kūrę Užpalių gimnazistai, jaunimo klubas „Ašvieniai“, moterų klubas „Geras skonis“ ir visi kiti Užpalių kaimo bendruomenės nariai, prisidėję prie šio kalėdinio stebuklo gimimo.
„Eilinį kartą mane nustebino bendruomenės narių nuoširdumas ir begalinis noras papuošti miestelį prieš šv. Kalėdas, net žodžių tam apsakyti nerandu“, – kalbėjo Užpalių kaimo bendruomenės pirmininkė Vida Juškienė.
Eglės įžiebimo šventėje dalyvavusių miestelio gyventojų laukė ne tik karštos arbatos puodelis, bet ir muzikinės dovanos. Muzikinėmis dovanomis užpalėnus nudžiugino vietos saviveiklininkai – Utenos kultūros centro Užpalių skyriaus kanklininkų ansamblis „Pasagėlė“ (vadovė Jolita Novikienė), Užpalių gimnazijos ansamblis (vadovė Alma Pūdymaitienė) ir mažieji pirmokai, vadovaujaimi Nijolės Navikienės.

Jono Bučelio nuotraukos


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041