school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Atnaujintos Nemeikščių ir Biliakiemio poilsiavietės

2019 12 03 nemeiksciuNe tik vietos, bet ir Utenos miesto gyventojus bei jų svečius ateinančią vasarą dar geresnėmis poilsio sąlygomis nudžiugins pamėgtos Utenos seniūnijoje esančios Nemeikščių ir Biliakiemio poilsiavietės.


Prie Nemeikščių ir Biliakiemio užtvankų įrengtose poilsiavietėse baigti šių metų pavasarį pradėti jų atnaujinimo darbai. Poilsiavietėse atvežta ir paskleista daugiau kaip du šimtai tonų mineralinio grunto (smėlio). Poilsiavietėms tvarkyti panaudotos Utenos rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2019 metų priemonės „Vandens telkinių pakrantėms valyti ir tvarkyti (mineraliniam gruntui paskleisti, pažeistoms pakrantėms lyginti ir (ar) atkurti ir kt.)“ lėšos. Darbus, kurie kainavo apie pusantro tūkstančio Eur, atliko UAB „Šilinė“.
„Praėjusią vasarą poilsiavietėse Utenos rajono savivaldybės lėšomis įrengtos sūpynės, pastatytos persirengimo kabinos, – sakė Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas. – Džiaugiuosi ir vietos bendruomenių nariais, kurie vasaromis savo iniciatyva rūpinasi tvarka ir švara poilsiavietėse, negaili laiko, kad atvažiavę prie jų pailsėti žmonės galėtų maloniai čia praleisti laiką“.

Sauliaus Gaižausko nuotraukos


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041