school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Investicijų komisijos posėdyje – apie būsimą verslo kompleksą

Lapkričio 21 d. vyko Utenos rajono savivaldybės Investicijų komisijos posėdis, kuriame buvo svarstytas klausimas, susijęs su investicijomis Utenoje. Verslo atstovas, planuojantis investuoti mieste, komisijai pateikė prašymą dėl investicijų projektui įgyvendinti reikalingų sąlygų ir nekilnojamojo turto ir žemės mokesčių lengvatų taikymo. Būsimo investuotojo planuose – sukurti naują, unikalios koncepcijos mini verslo kompleksą, pirmą tokį Utenos mieste, kuriame galės įsikurti, vykdyti veiklą ir kurti naujas darbo vietas verslo įmonės.
Investicijų komisija, įvertinusi planuojamų investicijų dydį ir numatomą sukurti naudą savivaldybės bendruomenei, pritarė investuotojo prašymui dėl žemės ir nekilnojamojo mokesčių lengvatų taikymo ir pavedė Utenos rajono savivaldybės administracijai rengti investicijų sutarties projektą. Taip pat komisija pritarė Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino kreipimuisi į LR Aplinkos ministeriją, kuriame prašoma kaip galima greičiau priimti sprendimą ir pradėti valstybinės reikšmės miškų ploto schemos Utenos rajono savivaldybėje patikslinimo procedūras, nes investicijoms pasirinktame sklype registruoto miško ar miško žemės nėra.

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041