school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Prezidentūros eglę papuoš ir uteniškių sukurti nameliai

2022 11 21 namukaiArtėjant šv. Kalėdoms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė inicijavo kalėdinių žaisliukų kūrimo akciją „Namų jaukumas“ ir pakvietė kurti kalėdines dekoracijas – namelius, kuriais bus papuošta Prezidentūros eglė.
Kodėl nameliai? Šie žaisliukai simbolizuoja namų šilumą ir jaukumą, nes „namai – ypatinga vieta, kurioje žmogus jaučiasi saugus, mylimas ir laukiamas. Čia gimsta ne tik jaukumas, bet ir ryžtas kovoti už amžinąsias vertybes, už žmones, už savo Tėvynę“, – sakė D. Nausėdienė.
Į pirmosios ponios kvietimą atsiliepė šešiolika Utenos rajono savivaldybės įstaigų ir organizacijų: mokyklos, vaikų dienos centrai, neįgaliųjų ir nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės. Visi drauge karpė, siuvo, klijavo spalvingus, puošnius, džiaugsmu trykštančius namelius ir sukūrė jų beveik šimtą.


Visi jie šiandien, lapkričio 21 d., iškeliavo į Vilnių, į Prezidentūrą. Uteniškių sukurti nameliai kartu nuvežė visų mūsų gražiausius linkėjimus ir širdžių šilumą.

 

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041