school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Mylėkime savo miestą ir saugokime jį

2022 08 11 nuniokotiPastaruoju metu Utenos mieste piktavaliai aktyviai niokoja (gadina) miesto infrastruktūrą: laužomi suoliukai, vaikų žaidimo aikštelių inventorius, piešiami, rašomi įvairaus pobūdžio užrašai ant pastatų fasadų, šaligatvių, vaikų žaidimo, sporto aikštelių įrenginių, suoliukų, šiukšlių dėžių, stendų, laiptų ir pan.
Kreipiamės į miesto gyventojus ir raginame: būkime atsakingais ir vertinančiais turtą savo miesto piliečiais. Pamatę piktavalius, niekadėjus – suaugusius ar nepilnamečius – sudrausminkite ir sugėdinkite juos, nebijokite pasakyti griežtesnio žodžio. Taip pat apie piktavalių „darbelius“ praneškite visą parą veikiančiu bendruoju pagalbos telefonu 112.


Primename, kad mieste įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kurių pagalba piktavaliai gali būti išaiškinti.
Už rašinėjimą ir piešimą ant pastatų, suoliukų, stendų ir kito inventoriaus pažeidėjų laukia administracinė atsakomybė iki 600 eurų. Už turto sugadinimą ar sunaikinimą gresia baudžiamoji atsakomybė.
Saugokime mūsų gimtojo miesto turtą ir grožį.

 

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041