school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Susitikime su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku

2019 10 22 vaiskunasSpalio 21 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas susitiko su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Vytautu Vaiškūnu.

Susitikime dalyvavo ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė.

 Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas pirmiausia padėkojo už glaudų savivaldybės bei komisariato bendradarbiavimą ir įteikė merui albumą „Lietuvos policijai – 100. Praeitis, dabartis, ateitis", išleistą 2018 m., minint Lietuvos policijos šimtmetį. Tai – 215 psl. apimties knyga, kurioje nuotraukų ir teksto pagalba patraukliai papasakota Lietuvos policijos istorija, Lietuvos policijos gimimas 2018 m. ir atgimimas 1990 m., tarpukario įvykiai, policijos struktūra ir raida, tarptautiniai ryšiai, nepamirštas pareigūnų laisvalaikis, sporto pasiekimai, tradicijos, pristatomi sunkiausi, didžiausio atgarsio sulaukę nusikaltimai, kalbama apie Lietuvos ateities policiją. Albume rašoma: „XX a. du kartus – 1918-aisiais ir 1990-aisiais – buvo atkuriama nepriklausoma Lietuvos valstybė, ir abu kartus būtent mūsų policija tapo patikimiausia ir svarbiausia Lietuvos valstybingumo gynėja ir saugotoja".
Susitikime buvo aptartas tolesnio bendradarbiavimo plėtojimas, bendrai vykdomi projektai, viešosios tvarkos palaikymas mieste. Taip pat buvo kalbama apie Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą, kurio metu bus įsigyjamos dvi valstybinių transporto priemonių numerių atpažinimo vaizdo kameros su licencijomis ir trys IP vaizdo stebėjimo kameros su licencijavimo teisėmis. Tai – V-A INTERREG Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos Nr. LLI-082 projektas „Sinerginės saugumo platformos sukūrimas Rytų Latvijos ir Lietuvos pasienyje/SYNERGY FOR SECURITY".


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041