school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Informacija

2022 01 14 pranesimasIgnalinos, Zarasų, Utenos, Švenčionių rajonų ir Visagino savivaldybių gyventojai kviečiami prisijungti prie unikalaus verslumo skatinimo projekto Creazone Matrix.
CREAzone – jaunimo verslumo ugdymo metodika (Lietuvoje taikoma nuo 2012 m.), kurios nauda dvejopa:

15 - 29 metų jaunimui, siekiantiems gilinti žinias apie verslą:

 galimybė dirbti tarptautinėse komandose;
 proga plėtoti ir išbandyti verslo idėjas ir net įkurti savo įmonę;
 puiki proga susitikti ir dirbti su patyrusiais verslo mentoriais, lektoriais bei investuotojais;
 galimybė pereiti net 23 dienų programą, apimančią mokymus, verslumo stovyklas ir verslo pristatymo renginius. Pedagogams, kuratoriams, norintiems tapti mentoriais, ugdančiais jaunimo verslumą:


 galimybė kelti kvalifikaciją specialiose mentorių programose, skirtose socialinei lyderystei, mentorystei ir dalinimuisi patirtimi;
 proga bendradarbiauti su užsienio šalių mentoriais – pedagogais;
 gGalimybė aktyviai įtraukti savo klasę, komandą ar būrelį į interaktyvią verslo idėjų kūrimo programą.
Projektas bus vykdomas 5 etapais:

BE BETTER – organizuojami 6 darbinių sesijų verslumo ir kūrybiškumo mokymai. Pagrindinių kompetencijų: laiko planavimo, streso valdymo, viešo kalbėjimo, verslo idėjos pristatymo, verslo idėjos vystymo mokymai padės pradžią Jūsų verslo startui.

PITCH IN – 2 dienų jungtiniai mokymai, kuriuose dalyvauja visi dalyviai iš Lietuvos. Verslo idėjų pristatymas ekspertų komisijai ir pasiskirstymas į komandas.

TEAM UP – 3 dienų tarptautinė stovykla. Stovyklos metu pirmą kartą susitiks dalyviai iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos. Komandų formavimo, verslo idėjų pristatymo ir verslo planų rengimo dirbtuvės leis jaustis pasiruošus atsakyti į pagrindinius investuotojų užduodamus klausimus.

DESIGN IN – 6 temų dirbtuvės. Komandos drauge su verslo ekspertais ir mentoriais rengs verslo planus.

GET STARTED – verslo idėjų ir parengtų verslo modelių pristatymas. Finalas, kurio metu pristatomas verslo idėjas ir modelius vertins verslo, mokslo atstovai, investuotojai.

Kviečiame prisijungti registruojantis https://forms.gle/xkDWEHGUBoGouJ4P8 arba sužinoti daugiau tel. +370 655 52135

Projektą „Nedarbo mažinimas – verslumo skatinimas derinant verslo modelius ir kūrybiškumą ekologiškame, jauname ir perspektyviame versle” finansuoja 2014-2020 metų Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa ir Ignalinos, Zarasų, Utenos, Švenčionių rajonų ir Visagino savivaldybės, vykdo VšĮ „Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuras“.
Šią medžiagą iš dalies finansavo Europos Sąjunga. Už jos turinį atsako tik VšĮ „Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuras“ ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ši medžiaga atspindi Europos Sąjungos poziciją.

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041