school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Startuolių galimybės ir perspektyvos: verslas per 24 val.

Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje sausio 26 d. 13 val. vyks renginys „Startuolių galimybės ir perspektyvos: verslas per 24 val.“ su inovacijų ekspertu Žygimantu Zabieta.

Šiuo metu Lietuvoje ne tik yra gausu rizikos kapitalo fondų, bet ir į startuolius investuojančiųjų angelų skaičius auga kasmet, kaip ir jų investicijos. Statistika rodo, kad tik kas dešimtą startuolį aplanko sėkmė, o kaip dažniausios nesėkmės priežastys įvardijamos – netinkama komanda, netinkamas laikas ar bloga idėja.


Mokymų metu inovacijų ekspertas Žygimantas Zabieta ne tik analizuos inovatyvius verslo modelius bei sėkmės istorijas, bet ir pademonstruos praktinius pavyzdžius, kaip startuolių komandos sugeneruoja inovatyvias verslo idėjas per hakatonus ar vos 24 valandų trukmės kūrybinius sprintus.
Reikalinga išankstinė registracija: https://forms.gle/1YGCfrgkw7QqEQaE6
Renginys - nemokamas. Dalyvavimas su Galimybių pasu.
Renginys organizuojamas įgyvendinant Utenos miesto VVG projektą „Bendros verslumo iniciatyvos“, kuris finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.
Maloniai kviečiame!

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041