school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Sveikinimas

Alvydas KatinasKiekvienų metų gruodžio 3-iąją minime Tarptautinę neįgaliųjų dieną. Tai diena, kai žemai lenkiame galvas prieš ypatingus žmones ir dėkojame jiems už ištvermę, drąsą, tvirtybę, už tai, kad per gyvenimą eina aukštai iškelta galva. Iš jų mes turime mokytis daug ko: atkaklumo, ryžto, kantrybės, nuoširdumo. Šie ypatingi žmonės kaip niekas kitas moka džiaugtis, skleisti gerumą ir meilę, priimti iššūkius ir juos įveikti.
Visiems ypatingiems žmonės, jų artimiesiems ir globėjams linkiu stiprios sveikatos, neblėstančio kūrybinio polėkio kasdieniuose darbuose, drąsiai semti rieškučiomis gyvenimo džiaugsmą. Žinokit, kad niekad ir niekas šiame pasaulyje nėra mažas ir nereikalingas.

Pagarbiai,
Alvydas Katinas, Utenos rajono savivaldybės meras

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaiKaimo pletraNVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041