school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Artimiausiu metu migrantai Utenos rajone nebus apgyvendinti

Kasdien per sieną su Baltarusija į Lietuvą plūstant neteisėtiems migrantams, vis dažniau viešoje erdvėje pasigirsta daug baime grįstos informacijos. Reaguodami į esamos situacijos jautrumą bei uteniškių keliamus klausimus dėl emigrantų apgyvendinimo Utenos rajone, informuojame, kad liepos 5 d. Utenos rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija svarstė neteisėtų migrantų apgyvendinimo galimybes Utenos rajone. Buvo nutarta, kad savivaldybės patalpose, atitinkančiose minimalius migrantų gyvenimo sąlygų higienos reikalavimus, yra galimybė apgyvendinti ne daugiau kaip 25 neteisėtus migrantus. Bet konkreti apgyvendinimo vieta nebuvo aptarta. Posėdyje svarstyta galimybė apgyvendinti migrantus Vyturių ir Aukštakalnio progimnazijose bei Krašuonos progimnazijos Tauragnų skyriaus bendrabutyje. Tačiau artimiausiu metu neteisėti migrantai Utenos rajone nebus apgyvendinti.
Primename, kad Vyriausybė dėl suintensyvėjusių nelegalios migracijos srautų, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos sprendimą, paskelbė šalyje valstybės lygio ekstremalią situaciją.


38

Vykdomi projektai


15

2020 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041