school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Pakeista Utenos autobusų stoties švieslentė

2021 05 04 autobusuUtenos autobusų stoties pastatas pasipuošė nauja iškaba. Ir ne bet kokia, o su Utenos –laimės miesto – simboliu. Bendrovės senbuviai pasakojo, kad senasis stoties iškabos apšvietimas, pastačius naująją stotį, tarnavo labai trumpai – gal kokių pusę metų.

Laikui bėgant iškaba visiškai išbluko, nutrupėjo pavienės raidės, todėl seną iškabą keisti tiesiog buvo būtina. Ji šiemet buvo demontuota ir pakeista nauju užrašu su laimės logotipu. „Nauja stoties švieslentė nėra įprastas sprendimas. Pasirinkome programuojamą švieslentę su galimybe keisti užrašo apšvietimo spalvas. Kaip žinia, kiekviena spalva turi tam tikrą prasmę, tad švieslentė, priklausomai nuo įsimintinos dienos, ypač valstybinės šventės, pobūdžio, švies vis kitaip, – sakė UAB „Utenos autobusų parkas“ vadovas Vidas Žvinys.

– Kalbant apie miesto patrauklumą, norisi, kad miesto objektai, ypač centrinės dalies, būtų ne tik tvarkingi, bet ir patrauklūs. Priimdami tokį sprendimą dėl modernios švieslentės galvojome ne vien apie mūsų rajono gyventojus, bet ir miesto svečius, kurių sulaukiame atvykstančių mūsų autobusais vis dažniau.“

 


38

Vykdomi projektai


15

2020 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041