school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Baudos automobilių stovėjimo laiką ribojančių ženklų pažeidėjams

2019 10 14 baudaKai kuriose Utenos miesto automobilių parkavimo vietose yra įrengti stovėjimo laiką ribojantys ženklai. Tačiau vairuotojai nepaiso šio kelio ženklo, taip pažeisdami Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) 149 punktą. Minėtame punkte numatyta, kad vairuotojas, palikdamas stovėti motorinę transporto priemonę stovėjimo trukmę ribojančio ženklo galiojimo zonoje, už priekinio motorinės transporto priemonės stiklo privalo palikti informaciją apie motorinės transporto priemonės atvykimo laiką taip, kad ji būtų matoma kitiems asmenims.

Pagal Administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnio 2 dalį sustojimas ar stovėjimas vietose, kuriose KET draudžia sustoti ar stovėti, taip pat sustojimas ar stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų arba važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas vairuotojams užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų.
Administracinių nusižengimų protokolus už šį pažeidimą gali surašyti Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai bei policijos pareigūnai.
Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai spalio 17–31 d. d. tikrins minėtas automobilių parkavimo vietas ir aiškinsis, ar vairuotojai paiso šių kelio ženklų, ar kiekviename automobilyje yra užrašas arba laikrodukas su nurodyta automobilio stovėjimo pradžia. Pažeidėjams bus paliekami informaciniai lapeliai, kuriuose bus priminta KET reikalavimas. Vairuotojams, ateityje pažeidusiems KET reikalavimą ir nustačius, kad jie padarė administracinį nusižengimą, numatytą administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnio 2 dalyje, bus surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir registruotu laišku išsiųstas deklaruotos gyvenamosios vietos adresu.
Atkreipiame gyventojų ir Utenos miesto svečių dėmesį, kad KET reikalavimų privalu laikytis ir raginame būti atidiems statant automobilius aikštelėse ir kitose tam skirtose vietose bei paisyti kelio ženklų. Automobilyje reikėtų turėti stovėjimo laikroduką arba popieriaus ir rašiklį stovėjimo laikui nurodyti.


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041