school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Velykinis savaitgalis – išbandymas koronavirusu

Artėja šv. Velykos, šventė, kai norisi susitikti su artimaisiais, draugais, pabendrauti ir pabūti kartu. Bet atsižvelgiant į nepalankią epidemiologinę situaciją šalyje dėl COVID-19 ir siekiant užkirsti kelią viruso plitimui, primename:

 nuo 2021 m. kovo 27 d. 00:00 val. iki 2021 m. balandžio 6 d. 24:00 val. Lietuvoje ribojamas asmenų judėjimas tarp savivaldybių, išskyrus atvejus, kai vykstama:
• į savo gyvenamosios vietos savivaldybę;
• į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę dėl artimųjų giminaičių mirties;
• į darbą (darbo reikalais), kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje;
• į aptarnaujančius tarptautinius keleivių maršrutus oro, jūrų uostus, autobusų stotis ar iš jų;
• dėl sveikatos priežiūros paslaugų;
• neatidėliotinais atvejais, kai reikia suteikti pagalbą, prižiūrėti sergančius ar negalinčius savimi pasirūpinti asmenis.


 Tad, atsižvelgdami į judėjimo ribojimus artėjančių Velykų savaitgalį, likite namuose tam, kad ateityje sulauktumėme dar daug įsimintinų švenčių su savo artimaisiais.
 Venkite tiesioginio fizinio kontakto.
 Laikykitės saugaus atstumo.
 Uždarose patalpose dėvėkite apsaugines veido kaukes.
 Laikytis asmens higienos (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas).
 Kuo dažniau vėdinti gyvenamąsias patalpas.
 Būkite atsakingi ir sąmoningi, saugokite save ir kitus.
Dabar ypač reikalingas visų mūsų susitelkimas ir atsakingas požiūris į situaciją Lietuvoje. Nuo mūsų elgesio per šias Velykas priklausio, ar po jų Vyriausybei neteks priimti griežtesnių ribojimų, nuo kurių jau pavargome. Tad dar kartą raginame šį šventinį savaitgalį likti namuose, susilaikyti nuo nereikalingų kelionių, vengti žmonių susibūrimų.

 


38

Vykdomi projektai


15

2020 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041