school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Kviečiame verslininkus teikti prašymus finansinei paramai gauti

2021 03 30 verslasSmulkiojo ir vidutinio verslo subjektai, kurių ūkinė veikla yra apribota dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės  paskelbtos ekstremaliosios situacijos bei karantino ir yra įtraukta į patvirtintą apribotų veiklų sąrašą (sąrašas yra skelbiamas čia: http://bit.ly/ribojamuveiklusarasas), nuo 2021 m. kovo 30 d. yra kviečiami teikti prašymą (prašymo forma docx formatu >) finansinei paramai gauti.
Finansinė parama bus teikiama pasirinktinai vienai iš šių išlaidų rūšių: 

Išlaidų rūšis Finansinės paramos dydis Pateikiami dokumentai
Patalpų nuomos ar rezidavimo paslaugų išlaidos

Ne daugiau kaip iki 30 proc. mėnesio išlaidų už patalpų nuomą ar rezidavimo paslaugų išlaidų.

Bendra finansinės paramos suma - ne daugiau kaip iki 1000 Eur

• Patalpų nuomos sutarties arba rezidavimo paslaugų sutarties, pasirašytos ne vėliau kaip  iki 2020 m. lapkričio 7 d. ir Prašymo pateikimo metu galiojančios, kopija.
Dokumentas, patvirtinantis nuomos sutarties įregistravimą viešajame registre;
Sąskaitų faktūrų už suteiktas patalpų nuomos ar rezidavimo  paslaugas, pagal kurias bus skaičiuojama kompensacija, kopijos.
• Apmokėjimą įrodančių dokumentų kopijos

Apsaugos prekių ir paslaugų, susijusių su COVID-19 ligos grėsmių mažinimu ir apsauga, išlaidos Pagal faktinius išlaidas pagrindžiančius dokumentus, bet ne daugiau kaip iki 200 Eur Sąskaitų faktūrų kopijos.
  Apmokėjimą įrodančių dokumentų kopijos
Medžiagų ir žaliavų, reikalingų darbo vietos funkcionavimui ir veiklos tęstinumui užtikrinti, išlaidos Pagal faktinius išlaidas pagrindžiančius dokumentus, bet ne daugiau kaip iki 300 Eur

Sąskaitų faktūrų kopijos.
  Apmokėjimą įrodančių dokumentų kopijos

Finansinė parama bus mokama už laikotarpį nuo  2021 m. sausio 1 d. iki karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje pabaigos, įskaitant karantino galiojimo pabaigos mėnesį.

Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektas, siekdamas gauti finansinę paramą, taip pat  turi pateikti:
• Savarankiškai dirbantis - dokumento, patvirtinančio teisę į veiklą, kopiją (individualios veiklos pažymos kopiją ar verslo liudijimo pažymų už 2020 ir 2021 m. kopijas)
Įmonės darbuotojų sąrašą apie darbuotojų deklaruotą gyvenamąją vietą Utenos rajono savivaldybėje Prašymo teikimo datai (taikoma tik smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, vykdantiems komercinę ūkinę veiklą Savivaldybės teritorijoje, bet įregistruotiems kitoje Lietuvos Respublikos savivaldybėje).
Prašymai priimami nuo 2021 m. kovo 30 d. iki 2021 birželio 1 d. Prašymų priėmimo terminas  gali būti sutrumpintas, jei pagal  gautus prašymus bus paskirstyta visa finansinei paramai skirta lėšų suma. 
Prašymas su pridedamais dokumentais gali būti pateiktas paštu (Utenos rajono savivaldybės administracija, Utenio a. 4, 103 kabinetas) arba el. paštu adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Teikiant prašymą el. būdu, prašymas kartu su pridedamais dokumentais turi būti viename faile (PDF formatu). Pateikimo reikalavimų neatitinkantys prašymai bus grąžinami tikslinti.
Konsultacijas dėl prašymų pildymo ir papildomų dokumentų pateikimo teikia Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Audronė Žemaitienė, tel. 8 (389) 48342, el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041