school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Policijos pareigūnai kviečiami pasivaišinti ir sušilti

2021 01 04 picaPolicijos pareigūnai, kalėdinių ir naujametinių švenčių metu budėję miestų prieigose įrengtuose kontrolės postuose, sulaukė atsakingų piliečių ir įmonių padėkos ženklų.

Štai Utenoje neseniai veiklą pradėjusi Mo pizza kebab Utena, esanti Aušros g. 79, sugalvojo atsidėkoti Utenos policijos pareigūnams, surengusi gražią akciją: perdavė budintiems pareigūnams kvietimą atvykti į piceriją ir nemokamai pasivaišinti pica, kava ir arbata. „Visi turime prisidėti kuo galime, kad pandemija, dėl kurios suvaldymo policijos pareigūnai nepertraukiamai budi postuose, greičiau pasibaigtų, – sakė Mo pizza kebab savininkas Mantas Jusčius. – Akciją rengiame ne tam, kad sulauktume daugiau dėmesio, o tam, kad palengvintume pareigūnų, ištisas valandas šaltyje ir drėgmėje stovinčių keliuose, darbą. Akciją tęsim iki tol, kol policijos pareigūnai budės kontrolės postuose. Maloniai laukiame jų atvykstant pasistiprinti į mūsų piceriją ir sušilti prie arbatos puodelio!“

Mo pizza kebab įkurta ir Molėtuose. Molėtų policijos pareigūnai taip pat sulaukė kvietimo atvykti į Mo pizza kebab Molėtai nemokamai pasivaišinti.

 


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041