school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Antroji koronaviruso banga slenka į Uteną

2020 10 05 covidKoronaviruso plitimas Lietuvoje neaplenkė ir Utenos rajono. Kad ir kaip norėjosi išlikti vienu sveikiausių ir saugiausių rajonų šalyje, išvengti užsikrėtusiųjų skaičiaus augimo nepavyko. 

Per kelias paskutiniąsias savaites Utenos rajone yra nustatyta dešimt užsikrėtimo COVID-19 atvejų. Naujausias nustatytas spalio 9 d tikslinio tyrimo metu Utenos mobiliame koronaviruso patikros punkte. Kitiems susirgimas taip pat nustatytas Utenos mobiliame patikros punkte.
Užsikrėtusieji – įvairaus amžiaus. Tarp dešimties sergančių asmenų – trys Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus mokinukai ir viena mokytoja. Taip pat COVID-19 nustatytas vienam minėtos progimnazijos mokiniui, Utenos meno mokyklos mokytojai, dviem suaugusiems vienos šeimos asmenims. Dvi moterys serga jau ilgėliau, pakartotiniai tyrimai vis dar rodo virusą esant „gyvą“.


Minėtų asmenų susirgimo koronavirusu priežastys – kontaktai su kitais užsikrėtusiais asmenimis.
Visi asmenys, kontaktavę su minėtu dešimtuku, yra saviizoliacijoje, jiems bus ir jau yra atliekamas COVID-19 tyrimas. Taip pat yra dezinfekuotos darbo vietų patalpos, daugiabučių namų, kuriuose gyvena dalis užsikrėtusiųjų, bendro naudojimo patalpos, konteinerių aikštelės.
Dauguma susirgusiųjų ligos simptomų nejaučia.
Primename, kad saugantis koronaviruso privalu kiekvienam gyventojui viešajame transporte, prekybos vietose ir kitose viešose uždarose erdvėse dėvėti veido apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo, venkite žmonių susibūrimų, laikykitės asmens higienos (dažnai plauti ir dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo).
Būkime atsakingi, saugokit save bei kitus.

 


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041