school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Rudens rinkiminis mokinių savivaldų forume – naujos pirmininkės rinkimai

2020 09 174 mokiniaiPrasidėję nauji mokslo metai tapo nauja pradžia ir Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centrui (LMS Utenos MSIC).


Rugsėjo 11 d. vykęs LMS Utenos MSIC rinkiminis rudens forumas buvo kaip niekad gausus – pirmą kartą jame dalyvavo visų vienuolikos mokinių savivaldų atstovai. Forumas prasidėjo nuo sveikinimų: gausiai susirinkusius moksleivius sveikino Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, kuris įteikė Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino padėką kadenciją baigiančiai LMS Utenos UMSIC pirmininkei Karolinai Pinkevičiūtei, dėkodamas už puikiai atliktas pirmininkės pareigas ir didžiulį indėlį stiprinant Utenos jaunimo politiką. Karolina Pinkevičiūtė savo ruožtu moksleivių vardu padėkojo ir Vitalijui Šeršniovui už pagalbą, palaikymą bei nuolatinį buvimą šalia. Taip pat padėkota buvusiai jaunimo reikalų koordinatorei Justei Rudokienei ir pasveikinta naujoji – Jurgita Grinienė.
Rudens rinkiminis mokinių savivaldų forumas neapsiėjo ir be diskusijų apie COVID-19 viruso pasekmes mokiniams. Buvo diskutuojama, kokios sąlygos sudarytos mokymuisi naujai prasidėjusiais mokslo metais, ar užtikrinamas mokinių saugumas, ar užtenka apsaugos priemonių, ar užtenka laiko mokiniams papietauti.
Karolina Pinkevičiūtė pristatė metinę LMS Utenos MSIC ataskaitą, kuriai buvo pritarta vienbalsiai. Vėliau sekė naujos kandidatės į LMS Utenos MSIC pirmininko postą prisistatymas, pasisakymai už ir prieš bei klausimų sesija.
Baigiantis forumui buvo paskelbta, kad vienerių metų kadencijai LMS Utenos MSIC pirmininke išrinkta Akvilė Juškaitė.
Sveikiname naująją Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkę ir linkime kuo didžiausios sėkmės!

 


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041