school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Jaunimo reikalų taryboje – pokyčiai ir aktualijų nagrinėjimas

2020 09 16 jaunimoBuvo surengtas Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdis. Jame atsisveikinta ir padėkota atsistatydinusiems nariams – Emilei Stuglytei ir Glorijai Šermukšnytei bei už svarų indėlį vystant jaunimo politiką Utenoje padėkota buvusiai Jaunimo reikalų koordinatorei Justei Rudokienei. Primename, kad naujoji Jaunimo reikalų koordinatorė – Jurgita Grinienė.


Posėdžio metu buvo svarstomi septyni klausimai, susiję su jaunimo politika Utenos rajone. Pirmiausiai kartu su Utenos kultūros centro akustinės gitaros ir vokalo studijos vadovu Rimantu Sinica buvo aptartos galimybės glaudžiau bendradarbiauti organizuojant renginius jaunimui „Ant paletės“. Buvo svarstoma renginio žinomumo, patrauklumo didinimo bei populiarinimo klausimai, kalbėta apie galimybes į renginį pritraukti daugiau dalyvių bei žiūrovų.
Kalbant apie mokinių priėmimo tvarką į 6–8 bei 9–11 klases bei dėl mokinių pavėžėjimo autobusais į pamokas problemas, užvirė diskusijos.
Jaunimo reikalų tarybos nariams Verslo informacijos centro projektų vadybininkas Paulius Čyvas pristatė šią vasarą jau antrus metus vykusio Utenos rajono savivaldybės Jaunimo integracijos į darbo rinką skatinimo programos rezultatus. Taip pat buvo peržiūrimas ir koreguojamas jaunimo reikalų tarybos veiklos planas, peržiūrimi atlikti darbai ir planuojami nauji.

 


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041