school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Mieli Utenos rajono gyventojai

Pasaulį užvaldęs virusas sujaukė mūsų gyvenimus. Dar nepasibaigus pirmajai koronaviruso bangai vis garsiau pradedama kalbėti apie antrąją. COVID-19 susirgimų skaičiai auga kasdien. Nuo rugpjūčio 1 d. vėl grąžintas privalomas veido kaukių dėvėjimas viešajame transporte, prekybos vietose ir kitose viešose uždarose erdvėse. Nerimaujama dėl naujųjų mokslo metų pradžios, kai į mokyklų suolus vėl sės mokiniai, o to pasekmė gali būti viruso banga (trečioji?) metų pabaigoje. Nors rugsėjis – ne už kalnų, bet dar neaišku, ar mokiniai išvis galės mokytis, sėdėdami suoluose. Šalies sveikatos priežiūros centruose, ligoninėse – suirutė: pacientai apgulę minėtas įstaigas, bet ne visiems medicinos paslaugos pasiekiamos tada, kai jų labiausiai reikia. Dar ta, kaip tyčia, sutrikusi E. sveikatos sistema...

Taip, koronavirusas – nelengvas išbandymas mums visiems. Bet nuleisti rankas ir pasiduoti panikai nevalia. Dar svarbiau – negalime atsipalaiduoti, nepaisyti karantino metu „užgimusių“ reikalavimų, nesirūpinti savo, savo artimųjų, aplinkinių sveikata, neužtikrinti mus supančių žmonių saugumo. Tai ypač aktualu šiandien, kai COVID-19 banga vėl ritasi per pasaulį. Todėl kreipiamės į Utenos rajono gyventojus ir primename:
• dėvėkite kaukes viešajame transporte ir viešose uždarose erdvėse;
• laikykitės 1–2 metrų atstumo;
• venkite žmonių susibūrimų;
• laikykitės asmens higienos (dažnai plaukite ir dezinfekuokite rankas, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo);
• apribokite keliones į užsienį;
• atvykę iš užsienio šalių nepamirškite pasitikrinti mobiliame patikros punkte;
• atvykus iš valstybių, įtrauktų į nesaugių šalių sąrašą, privaloma 2 savaičių izoliacija;
• būkit atsakingi ir saugokit save bei kitus.
Primename Utenos mobilus patikros punkto adresą – Užpalių g. 100, Utena (šalia „Utenio“ stadiono). Jo darbo laikas: pirmadienis–penktadienis nuo 8.30 val. iki 12.00 val. Registracija vykdoma trumpuoju telefono numeriu 1808.
Visiems linkime stiprios sveikatos, atvykstantiems pasitikrinti į mobilų patikros punktą – tik neigiamų atsakymų.


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041