school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Kviečiame verslininkus teikti prašymus finansinei paramai gauti

Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektai, kurių ūkinė veikla iki karantino paskelbimo buvo vykdyta nuomojamose arba reziduojamose patalpose ir karantino metu buvo draudžiama arba ribojama, kviečiami teikti prašymą finansinei paramai dėl patalpų nuomos arba rezidavimo paslaugų išlaidų kompensavimo gauti. Teikiamos finansinės paramos dydis - pagal faktinius išlaidas pagrindžiančius dokumentus, bet ne daugiau kaip iki 20 proc. mėnesio išlaidų už patalpų nuomą ar rezidavimo paslaugų išlaidų. Finansinė parama mokama už laikotarpį nuo 2020 m. kovo 16 d. iki karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje pabaigos, įskaitant karantino galiojimo pabaigos mėnesį.


Daugiau informacijos ir prašymo forma finansinei paramai gauti - Utenos rajono savivaldybės svetainėje www.utena.lt, skyriaus „Verslui“, skyrelyje „Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo programa“.
Prašymas su pridedamais dokumentais gali būti pateiktas paštu (Utenos rajono savivaldybės administracija, Utenio a. 4, 103 kabinetas) arba el. paštu adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Teikiant prašymą el. būdu, prašymas kartu su pridedamais dokumentais turi būti viename faile (PDF formatu).
Konsultacijas dėl prašymų pildymo ir papildomų dokumentų pateikimo teikia Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Audronė Žemaitienė, tel. 8 (389) 48342, el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041