school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Utenos policijos pareigūnai lanko jaunuosius stovyklautojus

2020 07 09 stovyklaLiepos 7–8 dienomis Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai surengė susitikimus su vaikais ir jaunuoliais vaikų vasaros užimtumo stovyklose Utenos rajono Vyžuonų, Sudeikių ir Tauragnų seniūnijose.


Lankymosi tikslas – suteikti stovyklautojams įvairiapusę aktualią informaciją apie vaikų teises ir pareigas, nepilnamečių teisinę atsakomybę, saugų elgesį atostogų metu prie vandens telkinių, poilsiavietėse, parkuose, namuose, internetinėje erdvėje, priminti kelių eismo taisykles (pėstiesiems, dviratininkams, keleiviams), supažindinti su policijos pareigūno profesija.
Vyžuonose organizuojamoje plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės vaikų vasaros stovykloje pareigūnai pristatė policijos transporto priemones, įrangą, supažindino su kelių policijos pareigūnų, kinologų ir ekspertų darbo specifika (pirštų atspaudų paėmimo technika). Surengta kinologų parodomoji programa su tarnybiniais šunimis, pristatyta policijoje naudojama priemonė – dronas. Bendruomenės pareigūnai vaikams priminė saugaus elgesio taisykles per vasaros atostogas. Stovyklautojai sprendė kryžiažodžius ir atsakinėjo į pareigūnų užduodamus klausimus saugaus eismo tematika.
Bendruomenės pareigūnai taip pat lankėsi stovyklose Sudeikiuose, prie Alaušo ežero, Alaušynės poilsiavietėje ir Tauragnų seniūnijoje. Pristatyta ne tik policijos pareigūno profesija, bet atkreiptas ypatingas dėmesys į pačių vaikų saugumą vasaros atostogų metu. Vaikams primintos saugaus elgesio ir kelių eismo taisyklės, vaikų teisės ir pareigos, nepilnamečių teisinė atsakomybė. Išdalyti lankstinukai su prevencinio pobūdžio informacija ir patarimais „Būk saugus atostogų metu“, suvenyrai – rašikliai.
Gerbiami tėveliai, pasirūpinkite savo atžalų saugumu per vasaros atostogas.


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041