school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Nauju šaligatviu – link buvusio „siauruko“ stoties

2020 07 03 stotiesUtenoje vis sunkiau surasti nesutvarkytą, nesuremontuotą gatvę. Gerų pokyčių sulaukė ir Stoties gatvė bei joje gyvenantys uteniškiai. Gegužės pabaigoje prasidėjęs vienos gatvės pusės šaligatvio tiesimas šiuo metu jau įpusėjęs ir, kaip sakė UAB „Utenos komunalininkas“ (naują šaligatvį tiesia šios įmonės darbuotojai) direktorius Rimantas Kaušylas, jei nesutrukdys kiti darbai, planuojamas pabaigti iki rugpjūčio vidurio.


Kodėl buvo pasirinkta tvarkyti būtent šios pusės šaligatvį? Pasak direktoriaus, minėtoje gatvės pusėje gyvena daugiau gyventojų, yra daugiau įvažiavimų į kiemus, ji yra judresnė. Tad poreikis tiesti naują šaligatvį buvo didesnis šioje gatvės pusėje.
Dėl to kitos gatvės pusės gyventojai neturėtų susikrimsti: eilės sulauks ir jų šaligatvis. Tik dar ne šiais metais, nes lėšų kol kas skirta šiuo metu tiesiamam šaligatviui. Kaip sakė Rimantas Kaušylas, bus tvarkoma ir ta gatvės dalis, kurios dangą, prieš klojant naują šaligatvį, teko išpjauti. Visos gatvės danga nėra prastos būklės, tad jos remontuoti dar nereikia, bet nutiesus naujus šaligatvius bus galima planuoti ir ją tvarkyti.
Tiesiamo šaligatvio ilgis – per 700 m. Naujo šaligatvio nutiesimui bus išleista daugiau kaip 50 tūkst. Eur. Šaligatvis tiesiamas pagal visus statybos techninio reglamento reikalavimus, tad bus patvarus ir ilgaamžis.


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041