Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

• Utenos rajono savivaldybė

Utenos rajono savivaldybė

Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos.

Utenos motokrosininkai vėl rieda į trasą

2020 07 03 motokrosasBirželio 27 dieną pagaliau startavo visų laukiamas Lietuvos motokroso čempionatas. Puikiai jame pasirodė Utena Racing School komandos motokrosininkai. Visus nustebino aštuonmetis Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos pirmokas Ernestas Liepis. Jis Anykščiuose laimėjo kvalifikaciją, abu važiavimus ir užtikrintai tapo pirmojo etapo nugalėtoju 50 cc motociklų klasėje.

Nepralenkiamas Mx2M klasėje buvo Utenos „Saulės“ gimnazijos moksleivis Dominykas Sugintas. Trečiąją vietą savo klasėje iškovojo uteniškis Eligijus Banelis.
Susumavus dviejų dienų rezultatus aštuoniolikos narių Utena Racing School motokroso komanda užėmė ketvirtąją vietą.
Liepos 12 dieną motokrosas grįžta į Uteną. Alių motokroso trasoje bus surengtos Lietuvos motokroso Taurės trečiojo etapo varžybos. Kviečiame (laikantis Covid-19 taisyklių) palaikyti savo miesto sportininkus ir Utena Racing School motokroso komandą.